محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
محمودآباد آنلاین :رئيس پليس راه استان مازندران از اعمال محدوديت هاي ترافيکي تا ساعت 6 صبح روز شنبه يکم ارديبهشت ماه 1403 در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ “یدالله جهان تاب” در تشریح این خبر، گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از امروز تا ساعت ۶ صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳  در تمامی محورهای مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و اعمال محدودیت قطعی تردد در این محور در روز جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ ، اظهار داشت: از ساعت ۲ بعد از ظهر از در آزاد راه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرهای به مقصد چالوس انجام خواهد شد، از ساعت ۳ بعد از ظهر از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد کامل صورت خواهد گرفت ، از ساعت ۵ بعد از ظهر از مرزن آباد به سمت تهران (مسیر شمال به جنوب) یک طرفه شده و  از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و مسیر از  پل زنگوله تا مرزن آباد دو طرفه خواهد شد ضمن این که در طی این مدت، تردد از مسیر قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است .

وی خاطرنشان کرد:   در طی این مدت، تردد از مسیر قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد بوده ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس را دارند از ساعت ۱۲ ظهر از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می باشد. سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح  تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱  فروردین ماه از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان افزود: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی در روز جمعه ۳۱ فرئردین ماه  به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد . وی در خاتمه  از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود و رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین