حسینی‌پور در مازندران می‌ماند
حسینی‌پور در مازندران می‌ماند
محمودآباد آنلاین : نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار گفت: شایعه‌های مطرح شده درباره تغییر استاندار مازندران طی روزهای آینده صحت ندارد و نظر شخص رئیس جمهور به ادامه مدیریت حسینی‌پور در استانداری مازندران است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، علی‌اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گویی درباره گمانه زنی های تغییر استاندار مازندران که این روزها بحث داغ فضای مجازی شده است، اظهار کرد: شایعه‌های مطرح شده درباره تغییر استاندار مازندران طی روزهای اخیر صحت ندارد و نظر شخص رئیس‌جمهور به ادامه مدیریت حسینی‌پور در استانداری مازندران است.

وی افزود: طی روزهای اخیر اظهارنظرهایی مبنی بر احتمال تغییر استاندار مازندران در فضای مجازی منتشر شد و حتی از برخی افراد به عنوان گزینه‌های تصدی کرسی استانداری مازندران نام برده شد‌ه‌ است که طی ارتباطی که با دفتر رئیس جمهور داشتیم، هیچ کدام از این خبرها صحت ندارد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس بیان کرد: برنامه‌هایی که از ابتدای دولت سیزدهم برای توسعه استان آغاز  شده است با سیاست‌های اجرایی حسینی پور به نتیجه خواهد رسید و اکثریت چهره‌های سیاسی استان نیز بر همین موضوع تاکید دارند.

وی خاطرنشان کرد: اقداماتی که طی دو سال اخیر با حمایت استاندار مازندران در مسیر توسعه استان انجام شده چشمگیر و اثرگذار است و این اتقان‌نظر بین غالب رجل‌ سیاسی، جامعه روحانیت، شخصیت‌های اقتصادی و اقشار مختلف مازندران وجود دارد که روند مدیریتی استان باید تا پایان دولت سیزدهم بدون تغییرات ادامه یابد و البته دولت نیز دقیقا بر همین باور است و بنایی برای ایجاد تغییرات ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، موضوع انتصاب استاندار مازندران این بار تا حدی قوت گرفت که حتی از برخی افراد به عنوان گزینه‌های تصدی کرسی استانداری مازندران نام برده شد‌ه‌ است.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری مهر مازندران