لزوم توجه جدی به ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر در جمعیت مازندران
لزوم توجه جدی به ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر در جمعیت مازندران
محمودآباد آنلاین : سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران، گفت: باید به ۲۰ میلیون اقامت مسافران، گردشگران و خانه دومی ها در آمار جمعیت مازندران توجه ویژه شود. ‎

به گزارش خبرگزاری برنا از مازندران ، احمد توکلی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران که در سالن شهید رجایی استانداری مازندران صبح امروز برگزار شد، با بیان اینکه نیاز است تا برنامه‌های اجرایی براساس طرح آمایش سرزمینی در مازندران اجرایی شود، اظهار کرد: به دلیل عدم توجه به اجرای طرح آمایش سرزمینی، عمده طرح های مغایر با آن که اجرا شد با چالش مواجه است و ضرورت دارد تا برای برون رفت از مشکلات، این طرح اجرایی بشود.

وی شناخت وضع موجود مازندران را برای سیاست‌گذاری در اجرای طرح‌ها بسیار مهم برشمرد، افزود: در تصویب طرح هایی از جمله تفصیلی، طرح هادی و دیگر طرح‌ها عدم شناخت دقیق و درست وضع موجود نمایان است.

وی با اشاره به اینکه در آمار جمعیتی مازندران نفوس ملاک است در حالی که در بازه زمانی فشرده ۲ هفته ای ایام تعطیلات نوروز ۲۰ میلیون اقامت در استان ثبت شد، خاطرنشان کرد: نیاز است تا در اعلام جمعیت مازندران، مسکن ملاک ارائه آمار قرار گیرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری برنا مازندران