۶۰۰ دانشجو در ۳۱ مقطع رشته در مرکز محمودآباد مشغول به تحصیل هستند
۶۰۰ دانشجو در ۳۱ مقطع رشته در مرکز محمودآباد مشغول به تحصیل هستند
محمودآباد آنلاین : رنجبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد در حال حاضر این مرکز آموزشی در زمینی به مساحت 18200 متر مربع و با فضای آموزشی 4000 مترمربع، میزبان ۶۰۰ دانشجو در ۳۱ مقطع رشته تحصیلی در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته و همچنین کارشناسی ارشد در دو رشته مدیریت آموزشی و معماری مشغول به تحصیل می باشند.

نیما رنجبر  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین  ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو گفت: دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد در سال ۱۳۸۴ در ساختمانی در مرکز شهر، با چهار کارمند و در دو رشته کاردانی کامپیوتر و حسابداری فعالیت خود را شروع کرد.

رنجبر ادامه داد: این مرکز دانشگاهی  دارای ۳۴ کارمند و ۱۲ عضو هیئت علمی است؛ که ۷ نفر استادیار و ۵ نفر دانشجوی دکترا و در مرحله دفاع از رساله هستند، که در حال خدمت رسانی به دانشجویان عزیز می‌باشد.

وی وجود مقبره دو شهید گمنام در این دانشگاه را از افتخارات این مرکز علمی برشمرد و افزود: یکی از افتخارات این مرکز دانشگاهی تدفین دو شهید خوشنام و گمنام در سال ۱۳۹۶ در این مرکز دانشگاهی است که به شکر خدا در شهریور ماه سال جاری با کمک مردم شریف و خیر شهرستان محمودآباد علی الخصوص خانواده‌های معظم شهدا، المان این دو شهید عزیز افتتاح شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد اذعان داشت: در راستای تحقق بخشیدن به رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با حل مسائل و مشکلات منطقه‌ای، این مرکز دانشگاهی آمادگی همکاری با واحدهای صنعتی و ادارات شهرستان در قالب تعریف طرح های پژوهشی و یا تعریف پایان‌نامه‌های دانشجویی را دارد.

رنجبر در پایان ذکر کرد: گسترش ارتباطات ملّی و منطقه ای در حوزه پژوهش، ارتقاء کمی و کیفی پژوهش های بنیادی و کاربردی متناسب با اولویت های تحقیقاتی منطقه، ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از فناوری های نوین در حوزه پژوهش، جذب و توسعه منابع پژوهشی، بسترسازی به منظور نهادینه کردن پژوهش در نظام ارائه خدمات دانشگاه، جهت دهی تحقیقات در راستای تولید علم و ارتباط با صنعت، توسعه، تقویت و هدایت طرح‌های پژوهشی مصوب با اولویت پژوهش‌های کاربردی هدفمند و افزایش رشته های تحصیلی در مقاطع مختلف اهدافی است که این دانشگاه دنبال می‌کند.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین