شعله ایثار  و شجاعت مملکت ما را از خطرات نجات می‌دهد
شعله ایثار  و شجاعت مملکت ما را از خطرات نجات می‌دهد
محمودآباد آنلاین / آئین سوگواری شام شهادت دردانه دختر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌بی رقیه خاتون(س) امشب در مصلی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره تمامی شهدا و رزمندگان ایران اسلامی بیان کرد: امام راحل از این کشور نابسامان و از این ملت و جوانان، آنچنان نیروی مدافعی را شکل داد که خیالات صدام و حامیان آن را نقش بر آب کردند.

وی افزود: آنان فهمیدند که ایران اسلامی برای آنان لقمه گلوگیری خواهد شد و پایان جولان آنان در منطقه را رقم خواهد زد.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: جریان مقاومت همیشه پیروز و کودتاها و جریانات منافقین همیشه سرکوب شدند که این به دلیل هنر رهبری و مردم ماست.

لائینی خاطرنشان کرد: خط سازش با غرب و غرب‌گرایان می خواهند مملکت ما را تحویل دشمنان دهند و ملت ما را اسیر نقشه های منافقین کنند.

آیت‌الله محمدی‌لائینی اضافه کرد: مردم غیور ما همیشه با هوشیاری های خود و تقدیم هزاران شهید، تمام دسیسه های دشمنان این نظام را به پوچ تبدیل کرده‌اند.

امام جمعه ساری عنوان کرد: در مسیر هر ملتی پستی و بلندی هایی وجود دارد که با وحدت ملی و تبعیت از ولایت و رهبری می‌توان از آن عبور کرد.

وی در پایان گفت: شعله ایثار ، فداکاری و شجاعت است که ملت و مملکت ما را از خطرات نجات می‌دهد؛ درسی که امام مظلوممان حسین(ع) در قیام عاشورا به ما داد.

لازم به ذکر است که آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی، امام جمعه ممتاز در سال ۱۳۷۷ و امام جمعه نمونه کشوری در سال ۱۳۸۰ و مؤلف ده‌ها جلد و مقاله از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با استعفای آیت‌الله طبرسی، به عنوان  نماینده ولی فقیه در استان مازندران منصوب شد.

به گزارش محمودآباد آنلاین این مراسم به میزبانی هیئت دانش آموزی انصارالمهدی(عج) اتحادیه انجمن های اسلامی و با همکاری بسیج دانش آموزی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین