تلاش ها برای بهبود پناهگاه سگ های بلاصاحب ادامه دارد
تلاش ها برای بهبود پناهگاه سگ های بلاصاحب ادامه دارد
محمودآباد آنلاین: داداش پور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار محمودآباد: تمام اراده ها برای بهبود پناهگاه سگ های بلاصاحب و جمع آوری این حیوانات از سطح شهر بکار گرفته شده است.

به گزارش محمودآباد آنلاین: عصر روز گذشته قنبر علی داداش پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان محمودآباد به اتفاق مهدی اختیاری شهردار محمودآباد از آخرین روند بهسازی پناهگاه نگهداری سگ های بلاصاحب در شهر محمودآباد بازدید کردند.

قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری در پایان این بازدید به خبرنگار ما گفت: در طی ۷۲ ساعت گذشته به صورت مستمر به اتفاق همکاران شهرداری ها از این پناهگاه بازدید داشته و در حاضر عملیات بهسازی کف پناهگاه به علت بارش باران و آب گرفتگی محیط این منطقه با خالی کردن ۱۰ کامیون شن و ماسه صورت گرفته است.

وی همچنین از بهسازی محیط آشپزخانه و انبار غذاهای سگ ها و همچنین نگهبانی و اتاق پرسنل پناهگاه خبر داد و گفت: بزودی بعد از بهبود محیط عمومی پناهگاه عملیات عقیم سازی و بهبود سگ های بیمار آغاز خواهد شد.

وی مهمترین  اولویت در جمع آوری سگ های بلاصاحب را بهسازی محیط پناهگاه و افزایش ظرفیت پذیرش حیوانات عنوان کرد و گفت: پس از تیمار و عقیم سازی و کنترل جمعیت سگ ها این موجودات به افرادی که به منظور حفظ و حراست محیط زندگی خود نیاز به سگ های نگهبان دارند واگذار می شود.

 

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین