اجرای ۴۰ برنامه برای بانوان به مناسبت دهه فجر در محمودآباد
اجرای ۴۰ برنامه برای بانوان به مناسبت دهه فجر در محمودآباد
محمودآباد آنلاین / مشاور فرماندار محمودآباد در امور بانوان از برگزاری ۴۲ برنامه به مناسبت دهه فجر و هفته زن از سوی دفتر زنان و امور خانواده فرمانداری خبر داد.

خدیجه محمدزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: مشارکت دهی کمیته بانوان فعال اجتماعی در برنامه ها و گرامیداشت جایگاه و کرامت زن در جامعه از مهم‌ترین رویکرد و اهداف برنامه‌های این ایام است.

وی خاطرنشان کرد: به علت شیوع ویروس کرونا رویکرد برنامه‌ها و قالب و محتوای اصلی رویدادها و برنامه ها در فضای مجازی به شمار می‌رود.

مسئول دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن بیان کرد: بانوان این مرز و بوم که در مکتب حضرت امام پرورش یافته‌اند، بلند پروازان قله‌های رفیع ایمان و معرفت و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به ثمر نشاندند.

وی در تشریح برنامه های شاخص دهه فجر و هفته زن گفت: دیدار با بانوان کارآفرینی که با تسهیلات خود اشتغالی ایجاد کسب و کار نمودند، بازدید از فعالیت بانوی کارآفرین بخش کشاورزی، نشست هم اندیشی بررسی مشکلات بانوان هنرمند حوزه صنایع دستی شهرستان، تجلیل از زنان سرپرست خانوار موفق طرح اشتغال رژه خودرویی مختص بانوان در روز ولادت حضرت زهرا(س)،  تجلیل از بانوان فعال و موفق شهرستان، برگزاری نمایش مجازی مد و لباس ایرانی، ایستگاه نقاشی انقلاب اسلامی با حضور ۶ بانوی برتر هنرمند، بازدید از صندوق خرد زنان روستایی، نشست هم اندیشی بانوان فعال در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و حقوقی با حضور دادستان شهرستان، بازدید و ارائه خدمات به مادران تنها در سطح شهرستان در طول هفته زن، تجلیل از مادران زیر ۴۰ سال که دارای سه فرزند به بالا می‌باشند و جشنواره مجازی غذای سالم از جمله برنامه های شاخص دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری محمودآباد در این ایام می‌باشد.

خدیجه محمدزاده مشاور فرماندار محمودآباد در امور بانوان و مسئول دفتر امور زنان و خانواده فرمانداری ذکر کرد: معرفی الگوهای موفق و نمونه به جامعه و تجلیل و تکریم از بانوان کارآفرین و سرپرست خانواده در سالروز ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته نکوداشت روز زن می‌باشد.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین