آغاز تبلیغات نامزدهای شورای شهر از ساعت ۲۴ امشب
آغاز تبلیغات نامزدهای شورای شهر از ساعت ۲۴ امشب
محمودآباد آنلاین: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر از بامداد امشب خبر داد.

حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده امروز اعلام شد، گفت: تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شورای شهر از بیستم خرداد آغاز می شود و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای گیری ادامه خواهد داشت.

او افزود: نامزدهای شورا شهر در هر شهر و نامزدهای شورای روستا هم در هر روستا می توانند برای هماهنگی و برنامه ریزی تبلیغات شان یک ستاد داشته باشند، اما در شهرهایی که به چند منطقه شهرداری تقسیم می شود، داوطلبین می توانند در هر منطقه یک ستاد دایر کنند.

حسن نژاد پیرامون شکل تبلیغات نامزدهای شوراهای شهرها هم گفت: سایز پوسترهای تبلیغاتی باید ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر باشد و هرگونه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات و نیز راه انداختن کارناوال های تبلیغاتی هم ممنوع است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در پایان با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ایام تبلیغات که به زودی از طریق فرمانداری ها در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، افزود: نامزدها از ظرفیت بالقوه فضای مجازی برای تبلیغات بیشتر بهره ببرند تا هم حرف های شان راحت تر به گوش مخاطبین شان برسد و هم شرایط سالم تری را در این روزهای حساس کرونایی ایجاد کنند.

  • نویسنده : شقایق ناییجیان
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین