۹۰ درصد محمودآبادی ها دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند
۹۰ درصد محمودآبادی ها دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند
محمودآباد آنلاین: به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد؛ این جلسه صبح امروز پنجشنبه ۲۵ آذرماه و به ریاست سید محمود حسینی پور استاندار مازندران و با حضور معاون سیاسی استاندار و سایر اعضای ستاد استانی در محل استانداری مازندران برگزار شد.

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد به اتفاق جمال فاضلی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اسماعیل نیا بخشدار مرکزی و رنجکش بخشدار سرخرود و سرهنگ ابراهیم نژاد و سرهنگ حسین زاده ، عباس توان رئیس شبکه بهداشت و درمان و زارعی رئیس اداره صمت شهرستان و معاونین واحد خدمات شهرداری های محمودآباد و سرخرود در این جلسه بصورت ارتباط ویدئوکنفرانسی حضور دارند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی، آمار مبتلایان به کرونا و بستری ها و فوتی ها، لزوم تداوم اجرای طرح های کرونایی ، میزان واکسیناسیون در سطح شهرستان های استان بحث و تبادل نظر شد.

وضعیت رنگبندی کرونایی شهرستان محمودآباد در سامانه ماسک همچنان آبی است و بیش از ۹۰ درصد جمعیت شهرستان محمودآباد هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و تزریق دوز سوم واکسن برای گروه‌های سنی بالای ۴۰ سال و کسانی که موعد دریافت دوز دوم آنها فرا رسیده است در مراکز تجمیعی در شهر و روستا ادامه دارد.

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد