نانوایی های بی توجه به پروتکل های بهداشتی پلمپ خواهند شد
نانوایی های بی توجه به پروتکل های بهداشتی پلمپ خواهند شد
شریعت فرماندار محمودآباد: سهمیه آرد تخصیص یافته به این شهرستان با توجه به حجم حضور مسافران و جمعیت شناور و خوش نشین پاسخگو نیست.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه کارگروه آرد و نان که ظهر امروز با حضور بهرام نجفی سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران و احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری و سایر مدیران ادارات در محل فرمانداری تشکیل شد ، گفت: با توجه به اینکه نان قوت غالب مردم محسوب شده و در سبد خرید روزانه مردم قرار دارد ، رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی خبازان الزامی بوده و در صورت بی توجهی واحدهای متخلف شناسایی و پلمپ خواهند شد.

وی ضمن انتقاد از اعلام یکسان سهمیه شهرستان بصورت سالانه گفت: تامین آرد خبازی ها در طول ۶ ماه اول سال با توجه به شروع فصل کشاورزی و حضور افراد خوش نشین در شهرک های خصوصی و گردشگر پذیر بودن این شهرستان چالش جدی و اساسی را متوجه ما می نماید.

نماینده عالی دولت در محمودآباد با اشاره به فعالیت بیش از ۱۵۰ نانوایی دولتی و ۵۰ نانوایی آزاد پز در سطح شهرستان تصریح کرد: انتظار میرود واحدهای قدیمی خبازی نسبت به بازسازی و یا جابجایی مکان خود و بروز رسانی ماشین آلات طبخ نان اقدام نماید.

  • نویسنده : محمد محتاطی