مادرم رفت و پایان من شروع شد
مادرم رفت و پایان من شروع شد
محمودآباد آنلاین: گرشا رضایی، خواننده پاپ می‌گوید حاضر است تمام زندگی‌اش راو هر چیزی را که دارد را بدهد اما یک بار دیگر مادرش را ببیند.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا؛ گرشا رضایی، خواننده پاپ در گفت‌وگویی از دلتنگی برای مادرش گفت: او فروردین ۱۴۰۰ در صفحه اینستاگرامش نوشت:  مادرم رفت و پایان من شروع شد.

وی گفت: «حاضرم تمام زندگی‌ام را بدهم، از فردا صبح، هرچیزی را که باقی مانده است بدهم، این را می‌گویم چون هنوز جرات نکرده‌ام شماره‌اش را بگیرم و آهنگ پیشواز خطش را که صدای خودم است بشنوم، حاضرم تمام زندگی‌ام را بدهم ولی ۹، ۱۰ صبح زنگ بزنم و صدایش را بشنوم.

او در برابر این درخواست که یک جمله اختصاصی خطاب به مادرش بگوید، گفت: اگر مرا می‌بینی می‌خواهم بگویم بزرگترین آرزویم این است که یک بار دیگر ببینمت. با همان حال خراب، با همان مریضی‌ها، با همان ناله‌کردن‌ها، بزرگترین آرزویم این است که یک بار دیگر ببینمت.

رضایی همچنین گفت: یک چیزی را دوست دارم به مردم بگویم. تا می‌توانید قربان مادرتان بروید، تا می‌توانید قربان صدقه‌اش بروید و قول می‌دهم هرکاری بکنید کم است و زمانی که نباشد حس می‌کنید هر کاری کرده‌اید کم بوده است.

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری برنا