قلع و قمع ۱۷ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در محمودآباد
قلع و قمع ۱۷ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در محمودآباد
محمودآباد آنلاین : هادی زاده مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع 17 مورد تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی زاده گفت: برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی به دستور دادستانی، با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی و اکیپ گشت ۱۳۱ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، ۱۷ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان محمودآباد قلع و قمع شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد افزود: در راستای حفظ کاربری و نگهداری زمین های کشاورزی و باغ ها و اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری زمین های کشاورزی نیز ۱۷ مورد قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در زمین های شالیزاری روستای جونیکلا از توابع بخش مرکزی این شهرستان با هدف جلوگیری از قلع و قمع هشت هزار مترمربع اراضی به اجرا درآمد.

هادی زاده ادامه داد: شهروندان اگر قصد احداث بنا یا دیوارکشی زمین های کشاورزی خود را دارند، با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی ، مراکز جهاد کشاورزی تابعه و یا تماس با سامانه ۱۳۱ از مشاوره لازم در این خصوص بهرمنده شوند.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین