فعال رسانه‌ای محمودآباد رتبه اول همایش ملی «دل گپ» را از آن خود کرد
فعال رسانه‌ای محمودآباد رتبه اول همایش ملی «دل گپ» را از آن خود کرد
محمودآباد آنلاین: سید عیسی طهماسبی فعال رسا‌نه‌ای و فرهنگی محمودآبادی رتبه اول جشنواره کشوری دل گپ را کسب کرد. اثر سید عیسی طهماسبی جوان محمودآبادی در بخش ارسال محتواهای ۱۵ ثانیه‌ای به‌صورت دل گویه برای سردار دل‌ها، در بین ۱۵۰۰ اثر از ۳۱ استان کشور و چند اثر از کشورهای محور مقاومت حائز رتبه اول و بهترین اثر بخش بزرگسالان شد. مراسم اختتامیه این همایش در سالن شهید لاهوتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، با حضور دکتر بصیری مسئول بسیج رسانه کشور، سرهنگ محمد رضایی جانشین سپاه کربلا مازندران، عباس زارع مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دیگر مسئولین استانی برگزار شد. لازم به ذکر است که اختتامیه این مراسم به صورت بر خط برای نمایندگان کشورهای عراق، لبنان، سوریه و … نیز به پخش رسیده است. به گزارش محمودآباد آنلاین، سید عیسی طهماسبی متولد مرداد ۱۳۶۳ در روستای ملاکلا از توابع بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد و فرزند پاسدار شهید حسین طهماسبی می‌باشد. این جوان فعال محمودآبادی در گفتگو با خبرنگار ما، هدف خود از این محتوا را یادآوری سرلوحه قرار گرفتن مسیر، سبک و هدف امام حسین(ع) و سردار دل‌ها عنوان کرد و گفت: فقط ریختن اشک برای این اولیای خدا کافی نیست و باید مدل امام حسین(ع) و حاج قاسم را در زندگی پیاده کرد.

اثر سید عیسی طهماسبی جوان محمودآبادی در بخش ارسال محتواهای ۱۵ ثانیه‌ای به‌صورت دل گویه برای سردار دل‌ها، در بین ۱۵۰۰ اثر از ۳۱ استان کشور و چند اثر از کشورهای محور مقاومت حائز رتبه اول و بهترین اثر بخش بزرگسالان شد.

مراسم اختتامیه این همایش در سالن شهید لاهوتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، با حضور دکتر بصیری مسئول بسیج رسانه کشور، سرهنگ محمد رضایی جانشین سپاه کربلا مازندران، عباس زارع مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.

لازم به ذکر است که اختتامیه این مراسم به صورت بر خط برای نمایندگان کشورهای عراق، لبنان، سوریه و … نیز به پخش رسیده است.

به گزارش محمودآباد آنلاین، سید عیسی طهماسبی متولد مرداد ۱۳۶۳ در روستای ملاکلا از توابع بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد و فرزند پاسدار شهید حسین طهماسبی می‌باشد.

این جوان فعال محمودآبادی در گفتگو با خبرنگار ما، هدف خود از این محتوا را یادآوری سرلوحه قرار گرفتن مسیر، سبک و هدف امام حسین(ع) و سردار دل‌ها عنوان کرد و گفت: فقط ریختن اشک برای این اولیای خدا کافی نیست و باید مدل امام حسین(ع) و حاج قاسم را در زندگی پیاده کرد.

 

 

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین