دهمین آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات برگزارخواهد شد
دهمین آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات برگزارخواهد شد
محمودآباد آنلاین : محتاطی مدیر روابط عمومی فرمانداری محمودآباد از برگزاری دهمین آئین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات شهرستان محمودآباد در روز شنبه 22 شهریور ماه سالجاری در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر محمودآباد خبر داد.

وی گفت: سنت نیک و حسنه‌ای را از زمان واگذاری مسئولیت روابط عمومی فرمانداری  به حقیر در شهرستان پایه گذاری نموده‌ایم که تکریم و قدرشناسی از زحمات یکساله کارمندان ادارات و ایجاد رقابت در بین پرسنل و همچنین معرفی الگوهای موفق از جمله اهداف برگزاری این آیین می باشد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری محمودآباد تصریح کرد : این مراسم با مشارکت کلیه ادارات و سازمان‌ها و دانشگاه‌ها و بانک‌های عامل شهرستان محمودآباد برگزار می‌گردد و از زحمات ۷۲ کارمند نمونه همچنین از خدمات و تلاش‌های ۳ مدیر نمونه شهرستان نیز تجلیل و قدردانی بعمل خواهد آمد.

محمد محتاطی ملاک انتخاب‌ها را بر اساس شایستگی و عملکرد مثبت کارمندان در دستگاه‌های خود و رضایت‌مندی مسئول آن دستگاه ارزیابی کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع، گزارش‌دهی به هنگام، رعایت انضباط کاری، در نظر گرفتن سلسله مراتب اداری و پیشبرد اهداف سازمان از ملاک‌های گزینش و انتخاب و کارمندان نمونه دانست و گفت: برگزاری آیین تجلیل از کارمندان انگیزه را در بین دیگر کارکنان مجموعه ادارات و نهادهای شهرستان ایجاد می‌کند تا خود را به این ملاک‌ها نزدیک‌تر نمایند.

وی خاطر نشان شد : این آیین با حضور ائمه جمعه دو شهر محمودآباد و سرخ رود و رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران و فرماندار محمودآباد و نماینده مجلس شورای اسلامی و کلیه مدیران ادارات با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین