برای مقابله با کرونا مردم از عادی انگاری فاصله بگیرند
برای مقابله با کرونا مردم از عادی انگاری فاصله بگیرند
محمودآباد آنلاین: طالبی فرماندار محمودآباد : تمام جلسات و بازیدها و تلاشهای صورت گرفته در ستاد مقابله با کرونا صرفاً برای حفظ جان مردم است و به دنبال اعمال محدویت بی دلیل در شهر نیستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد جلسه ستاد مقابله با کرونا پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۸ بهمن به ریاست خسرو طالبی فرماندار و با حضور اسماعیل نیا بخشدار مرکزی وسرهنگ حسین زاده فرماندهی انتظامی و سرهنگ علیزاده جانشین سپاه ناحیه محمودآباد و عباس توان رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری تشکیل شد.

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه گفت: همچنان دورهمی ها و اجتماعات غیر ضروری در ابتلاع افراد جدید به ویروس کرونا نقش بسزایی داشته و این ویروس بدنبال شکار جان انسان است و تنها علاج این بیماری توجه به پروتکل های بهداشتی است.

وی گفت: متاسفانه وضعیت استان و شهرستان در بحث کرونا  نارنجی است و طی شبانه روز گذشته ۹۶ نفر مشکوک به کرونا به مراکز درمانی مراجعه نمودند و ۳۰ نفر در بیمارستان های همجوار و محمودآباد بستری شده اند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد گفت: با توجه به محدودیت های اعمال شده و فشار اقتصادی وارد شده به کلیه بنگاههای اقتصادی به علت کرونا ، به دنبال این نیستیم که بازار را تحت فشار بگذاریم و واحدهای صنفی را تعطیل کنیم ولی انتظار داریم مردم از عادی انگاری فاصله بگیرند و رعایت پروتکل های بهداشتی بالاخص استفاده از ماسک را جدی بگیرند.

 

 

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین