اعطای تسهیلات قرض الحسنه به فعالان و موسسات آزاد هنری
اعطای تسهیلات قرض الحسنه به فعالان و موسسات آزاد هنری
محمودآباد آنلاین / سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد از اعطای تسهيلات قرض الحسنه معاونت امور هنری با عامليت صندوق كار آفرينی اميد مربوط به فعالان ، موسسات و آموزشگاه های آزاد هنری و سينمايی واجد شرايط محمودآباد خبر داد.

صادق خوشخو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: متقاضیان مشمول این تسهیلات شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، بخش های خصوصی و تعاونی در حوزه فعالیت های اقتصادی هنر دارای مجوز رسمی یا فعالیت شاخص و مورد تایید حوزه های تخصصی ادارات کل معاونت می‌باشند که با تقاضای دریافت تسهیلات جهت انجام فعالیت در چارچوب ضوابط تسهیلات ذکر شده می‌توانند از آن بهره مند شوند.

وی افزود: سامانه الکترونکی برخط مستقر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس www.tohfeh.fargang.gov.ir برای اجرا و نظارت بر حسن اجرای برنامه ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در آن تمام اطلاعات مربوط به مراحل پذیرش بررسی و پرداخت تسهیلات به طرح های موضوع ثبت می‌شود.

خوشخو تصریح کرد: سقف تسهیلات پرداختی به هر متقاضی یک میلیارد ریال با کارمزد ۴ درصد با احتساب تنفس و دوره باز پرداخت حداکثر ۶۰ ماهه در چارچوب ضوابط داخلی صندوق می‌باشد.

وی در پایان ذکر کرد: هنرمندان متقاضی جهت اطلاع بیشتر و دریافت فرم به کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۱۱۹۲۲۰۷۹۶ تماس حاصل نمایند.

  • نویسنده : امیر عباس رضاپور
  • منبع خبر : روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد