۸۸ عنوان برنامه ویژه دهه فجر توسط جامعه ورزش و جوانان برگزار می شود
۸۸ عنوان برنامه ویژه دهه فجر توسط جامعه ورزش و جوانان برگزار می شود
محمودآباد آنلاین / سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد گفت:88برنامه فرهنگی ورزشی ،عمرانی همزمان با گرامیداشت دهه فجر در این شهرستان تدوین شده و از دوازدهم ماه جاری اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد؛مهدی شعبان پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار محمودآباد آنلاین اظهار داشت: ۴۳ برنامه از این تعداد در حوزه فرهنگی و جوانان، ۳۵ برنامه در حوزه ورزشی و ۱۰ برنامه نیز شاخص خواهد بود.

وی اضافه کرد:در این ایام برگزاری مسابقات ورزشی در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی و مسابفات آنلاین در فضای مجازی به همراه برنامه های فرهنگی هم پیش بینی شده که با همکاری بسیج ورزشکاران، هیأت های ورزشی و سمن ها اجرا می شود.

سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان محمودآباد افزود:شش پروژه ورزشی شامل ۵ باشگاه بدنسازی،آمادگی جسمانی و ایروبیک،ژیمناستیک و یک زمین فوتبال در شهر سرخ رود و بخش مرکزی شهرستان در دهه فجر افتتاح می شود.

مهدی شعبان پور تصریح کرد: این پروژه‌ها توسط اداره ورزش و جوانان و با همکاری دهیاری و شورای اسلامی و بخش خصوصی اجرا و برای آنها بیش از ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

  • نویسنده : محمد اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین