۸۰ پرونده امور زمین در محمودآباد قیمت گذاری شد
۸۰ پرونده امور زمین در محمودآباد قیمت گذاری شد
محمودآباد آنلاین : مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از بررسی و قیمت گذاری 80 پرونده در کمیسیون تقویم و ارزیابی اراضی زراعی و باغی در سال 1401 این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی‌زاده اظهار کرد: در سال گذشته(۱۴۰۱) تعداد ۸۰ فقره پرونده امور زمین به مساحت ۳۱ هزار مترمربع شامل پرونده های ماده ۳ و طرح های مشمول عوارض ماده ۲ قانون حفظ کاربری در کمیسیون تبصره یک ماده یک تقویم و ارزیابی اراضی زراعی و باغی شهرستان محمودآباد مطرح، رسیدگی و قیمت گذاری شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد افزود: ۶ پرونده به مساحت ۱۶ هزار و ۱۷۶ مترمربع در قالب تبصره چهار و یک در کمیسیون تبصره یک ماده یک امور اراضی استان تصویب و مجوز صادر شد.

به گفته هادی‌زاده، کمیسیون تقویم این شهرستان با حضور نمایندگان فرمانداری، مدیریت جهاد کشاورزی، اداره امور اقتصادی و دارایی در مدیریت جهاد کشاورزی تشکیل که جلسات آن با حضور همه اعضا رسمیت‌ یافته و رأی اکثریت اعضا معتبر و لازم‌الاجرا شد.

وی یادآور شد: قیمت روز اراضی زراعی و باغ ها با کاربری جدید یا مورد تقاضا توسط کمیسیون تقویم، با در نظر گرفتن ارزش کاربری‌های مشابه در نزدیکترین فاصله عرفی از محل وقوع ملک، دوری و نزدیکی به شهرها، روستاها و امور خدماتی و زیربنایی و با انجام بررسی‌های فنی و تحقیقات محلی و بازدید زمین دیده می‌شود و قیمت تعیین‌شده نیز کمتر از قیمت روز زمین با کاربری فعلی نیست.

  • نویسنده : رضا اکبری
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین