۳۹ میلیون تردد خودرو در جاده‌های مازندران ثبت شد
۳۹ میلیون تردد خودرو در جاده‌های مازندران ثبت شد
محمودآباد آنلاین : سرهنگ بیگلری رییس راهور استان گفت: از زمان اجرای طرح نوروزی تاکنون ۳۹ میلیون تردد خودرویی در محورهای اصلی مازندران ثبت شده است.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما بیش از ١٣ میلیون مسافر به مازندران آمدند و ٣٩ میلیون تردد ثبت شد. به همین منظور محور‌های کندوان، هراز و سوادکوه سه محور اصلی ورود و خروج مسافرانی بودند که استاندار مازندران و هیئت همراه بازدید هوایی یک روزه داشتند.

رییس پلیس راه استان گفت: محدودیت‌های ترافیکی از عصر ١٠ فروردین اعمال شده و هراز و کندوان از شمال به تهران یکطرفه می‌شود.

سرهنگ بیگلری رییس راهور استان هم از کاهش تصادفات گفت؛ البته آماری که تا به امروز به ثبت رسیده است.

این آمار در حالی بدست آمده که میزان تردد‌ها در استان باز هم رکورد زده و جهانیان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان می‌گوید تا به این لحظه ٣٩ میلیون تردد در استان انجام شده است.

بالگرد حامل اقای استاندار و هییت همراه در پلور فرود امد تا حضوری با مسافران و مردم و نیرو‌های خدمت رسان در جاده‌ها دیدار کنند.

از دامنه‌های پر برف دماوند مقصد به سمت غربی‌ترین شهرستان استان مازندران شد، شهر ساحلی رامسر، برای حضور در جلسه ستاد تسهیلات و خدمات سفر شهرستان‌های رامسر و تنکابن و عباس اباد که در این جلسه فرمانداران کمیته‌ها و کارگروه‌ها به اعلام مهترین اقدامات و امار و عملکرد از جمله پاکسازی محلات، توزیع اقلام، تشکیل نظارت‌های نوروزی، تشکیل گرو‌های خدمت رسان به مسافران پرداختند، البته دغدغده نداشتن جاده کمربندی در این سه شهر ستان نقطه مشترک صحبت‌ها بود.

این سفر یک روزه در حالی پایان یافت که تشکیل کارگروه‌های تخصصی مقابله با روزه خواری در محیط‌های عمومی، بدحجابی و بی حجابی در نوار ساحلی و همینطور تعیین تکلیف حریم فرودگاه نوشهر از دیگر مصوبه‌های ان بود.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران