پویش سریع و بی پرده با عبدالهاشم رضاپور رئیس اداره آب و فاضلاب محمودآباد
پویش سریع و بی پرده با عبدالهاشم رضاپور رئیس اداره آب و فاضلاب محمودآباد
محمودآباد آنلاین: در راستای بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شهروندان و رسیدگی به مشکلاتشان در حوزه های مختلف و به ابتکار پایگاه خبری محمودآباد آنلاین پویش صریح و بی پرده با مدیران ادارات شهرستان محمودآباد راه اندازی شده و میهمان سومین پویش صریح و بی‌پرده سه شنبه 23 آذر ماه عبدالهاشم رضاپور رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان محمودآباد خواهد بود.

شما شهروندان شریف محمودآبادی می‌توانید تمام حرف‌ها، دغدغه‌ها، مشکلات و نکات خود را با این رئیس اداره در میان بگذارید.

در پویش شهریی « پویش صریح و بی‌پرده با عبدالهاشم رضاپور…» شما می‌توانید مطالب و نکات خود را در حوزه اخذ انشعاب آب ، قطع آب ، کیفیت آب شرب ، فاضلاب و مشکلات حوزه آب شرب در شهر و روستا و سایر خدماتی که از سوی این اداره ارائه می گردد و هر موضوع دیگری را که احساس می کنید مناسب است که این مدیر به عنوان خادم مردم در جریان باشد ، با ایشان مطرح نمائید.

گفتنی است این پایگاه خبری پیام‌هایی که حاوی توهین و یا نکات حقوقی باشد منتشر نخواهد کرد و اما #تمام پیام‌های منتشر شده و نشده بدون کلمه‌ای حذف یا سانسور تقدیم رئیس اداره متبوع خواهد شد.

برای مشارکت در این پویش شهری ، لطفاً دیدگاه‌های خود را زیر همین خبر ارسال بفرمایید. نوشتن ایمیل و همین‌طور نام کامل هنگام ثبت نظر، ضرورت ندارد.

  • نویسنده : شقایق ناییجیان
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین