پایان ماموریت یوسفی در ورزش محمودآباد
پایان ماموریت یوسفی در ورزش محمودآباد
محمودآباد آنلاین: حسن رنگرز مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران تنها بعد از چند روز حضور در مازندران تغییر و تحول در مدیریت ورزش استان را با جابجایی رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد آغاز کرد.

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد با حضورعلیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد، احمد محمدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، مسعود رمضانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی و معافی مسئول حراست و سهرابی رئیس امور اداری اداره کل در فرمانداری محمودآباد برگزار شد.

مسعود یوسفی رئیس اسبق این اداره استخدام وزارت آموزش و پرورش بوده و پس از اتمام ماموریت خود از سوی این وزارتخانه ، سکان ورزش و جوانان را به  مهدی شعبان پور واگذار شد.

مسعود یوسفی که از۸ مهر ۹۵مدیریت ورزش‌ وجوانان محمودآباد را بر عهده گرفته بود و روزهای بسیار خوبی را برای ورزشی های  محمودآباد ساخت پس از پایان مأموریت ۴ ساله خود سکان ورزش محمودآباد را به مهدی شعبان پور معاون  خود سپرد.

مهدی شعبان پور فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی بوده و پیش از این نیز سه ماه سرپرستی این اداره را بر عهده دارد.

 

 

 

  • نویسنده : محمد اسماعیلی
  • منبع خبر : روابط عمومی ورزش و جوانان محمودآباد