مدیرانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند عزل خواهند شد
مدیرانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند عزل خواهند شد
محمودآباد آنلاین / طالبی فرماندار محمودآباد : رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات شهرستان باید جدی گرفته شود و ارزیابی از اقدامات پیشگیرانه در مقابل کرونا هفته ای توسط واحد بازرسی فرمانداری صورت خواهد گرفت.

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد ظهر امروز طی سخنانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت: مهمترین وظیفه حکومت ها حفظ جان مردم است و تمام محدودیت های اعمال شده صرفاً برای قطع زنجیره انتقال و حفظ سلامت شهروندان است.

 

وی گفت: ما مخالف برگزاری مراسم ها و گرامیداشت مناسبت ها نیستیم و درک می کنیم ضرورت ها را ، ولی بیش از یک سال است که کرونا کلیه کشورهای جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است و فارغ از تحمیل هزینه های سنگین اقتصادی ، متاسفانه باعث مرگ انسان های زیادی در روی کره زمین شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: متاسفانه کرونا در محمودآباد روند صعودی داشته و علیرغم اینکه وضعیت کرونایی در حال حاضر نارنجی می باشد ولی این وضعیت پایدار و ثبات ندارد و همین شرایط ادامه داشته باشد کمتر از ۷۲ ساعت آینده محمودآباد هم به وضعیت قرمز خواهد رسید.

 

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد ضمن تاکید به بستن جمعه بازار و جلوگیری از چوب زنی در بازار ماهی محمودآباد گفت: متاسفانه عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز پرتجمع و پر تردد نقش بسزایی در طی چند روز گذشته در افزایش تعداد افراد مبتلا داشته است.

 

خسرو طالبی تصریح کرد: مدیران دستگاههای اجرایی انتظار میرود شرایط کرونایی را درک کنند و تحقق پروتکل های بهداشتی در ادارات مطبوع را جدی بگیرند و مدیرانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند عزل خواهد شد.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین