محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید فطر در جاده‌های شمال
محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید فطر در جاده‌های شمال
محمودآباد آنلاین : سرهنگ جهان تاب رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسب تعطیلات عید سعید فطر در جاده های مازندران خبر داد.

سرهنگ یداله جهان تاب گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا درخواهد آمد.

او افزود: تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری از ساعت ۱۲ فردا چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه در محور‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، ادامه داد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴۰۰ روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ۳۰ فروردین ماه تا اول اردیبهشت ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴۰۰ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران –شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ یداله جهان تاب گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴۰۰ روز یکشنبه و دوشنبه ۳ و ۴ اردیبهشت ماه از کرج (میدان امیرکبیر کرج) و ابتدای آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

او افزود: در صورت افزایش حجم تردد در رزو شنبه ۲ اردیبهشت ماه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴۰۰ با هماهنگی ماموران پلیس راه مستقر در محل تردد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران– شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۴۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد کلیه تریلر‌ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۲۴۰۰ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه، ۲-۳-۴ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.

جهان تاب با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور سوادکوه، اظهار کرد: تردد انواع تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴۰۰ روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه از مسیر جنوب به شمال در محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

او افزود: تردد انواع تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴۰۰ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳ و ۴ اردیبهشت ماه از مسیر شمال به جنوب در محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین