ما بسیار قدرتمندیم، قدرت اصلی ما ایمان ما و رهبر ماست
ما بسیار قدرتمندیم، قدرت اصلی ما ایمان ما و رهبر ماست
محمودآباد آنلاین : فرمانده کل سپاه در افتتاحیه طرح ولایت دانشجویی گفت: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته ایم و این فقط در میدان حل می شد، فقط در میدان.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از فارس , فرمانده کل سپاه در افتتاحیه طرح ولایت دانشجویی گفت: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته ایم و این فقط در میدان حل می شد، فقط در میدان.
سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین افتتاحیه ۲۸ امین دوره طرح ولایت دانشجویی گفت: دانشگاه منشا ساخت تفکر و اندیشه است، دانشجو مظهر فکر تعالی و برتر، دانشجو معیار تشخیص سیاسی و دانشجو مظهر اقتدار کشور است.
سرلشکر سلامی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در دیدارهای خصوصی که با ایشان داریم همواره آشکارا بر بسیج دانشجویی اشاره و تاکید دارند.
وی تاکید کرد: دانشگاه منشا ساخت اندیشه و تفکر جامعه است.
وی ادامه داد: ما چون با دشمن بزرگ رو در رو بودیم پیشرفت کردیم. دشمن یک حسن دارد وقتی عمل می‌کند میدان های ناشناخته را شناخته می‌کند.
سرلشکر سلامی افزود: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته ایم و این فقط در میدان حل می شد، فقط در میدان.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر دشمن ما را تحریم نمی کرد به سمت شکفتن استعدادهای درونی جامعه نمی رفتیم.
سرلشکر سلامی گفت: اتفاقا امروز دشمن است که از کارکرد قدرت ما نگران است، باید هم نگران شود، در جغرافیای سیاسی هم دشمن ناتوان شده است.
وی با بیان اینکه سال گذشته به طرز معجزه آسایی همه راهبردهای دشمن شکست خورد، گفت: امروز آمریکا قابلیت انطباق خود را به منطقه از دست داد، منطقه به دلیل فشارهای سنگین از اولویت آمریکا خارج شده است.
سردار سلامی افزود: تاثیر آنچه در دفاع مقدس اتفاق افتاد، برای ۸ سال نبود بلکه اگر شکست می خوردیم برای همیشه از جغرافیای سیاسی جهان حذف می شدیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حضور در جاهای دیگر را به ما نسبت می دهند و این ناشی از قدرت و تاثیر ماست.
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما بسیار قدرتمندیم، قدرت اصلی ما ایمان ما و رهبر ماست.
وی افزود: شما جوانان با همت بلند این کشور را قوی و پیروزمند می کنید. ما بارها دشمن را زمین زده ایم و باز هم این کار را خواهیم کرد، در دانشگاه از انقلاب و نظام و ولایت دفاعی منطقی کنید. انشالله دوستان بسیج دانشجویی زمینه برگزاری اردوهای جهادی و علمی بیشتر را فراهم کنند.
سرلشکر سلامی در پایان عنوان کرد: تسخیر قلب ها و ذهن ها هدف اصلی است، در این زمینه با روشنگری صبر و بصیرت پیش خواهیم رفت.

  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین