‌فراخوان جدید جذب هیات علمی آغاز شد
‌فراخوان جدید جذب هیات علمی آغاز شد
محمودآباد آنلاین : فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ از امروز شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز شد. دانشگاه‌ها از امروز تا ۱۷ تیرماه فرصت دارند نسبت به تأیید رشته‌های مورد نیاز خود اقدام کنند.

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ از امروز شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز شد. دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور از امروز ۱۱ تیرماه تا ۱۷ تیرماه می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیأت علمی براساس سهمیه اختصاص یافته نسبت به تأیید رشته‌های مورد نیاز خود اقدام کنند.

ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی دانشگاه‌های کشور از ۲۰ تیرماه آغاز و تا دوم مردادماه ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، قرار بود این فراخوان اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار شود که به گفته محمد خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب وزارت علوم به دلیل تأخیر سازمان امور استخدامی در تخصیص ردیف استخدامی، در برگزاری فرایند جذب اعضای هیأت علمی در زمان برنامه ریزی شده نیز تأخیر ایجاد شد.

اکنون با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری استخدامی و اخذ ردیف‌های استخدامی فرایند جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ از امروز شنبه ۱۱ تیرماه آغاز می‌شود.

هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در مصوبه اخیر خود افزایش سن جذب برای عضویت در هیأت علمی را تا ۴۵ سال تصویب کرد که این مصوبه از فراخوان اردیبهشت اجرایی خواهد شد.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری پانا