دهمین سکاندار فرمانداری محمودآباد معارفه شد
دهمین سکاندار فرمانداری محمودآباد معارفه شد
محمودآباد آنلاین / آئین تکریم و معارفه متولی فرمانداری شهرستان محمودآباد، پیش از ظهرامروز با حضور حسن‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، فرزانه نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی ، ائمه جمعه محمودآباد و سرخرود و دیگر مسئولین این شهرستان در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد برگزار شد.

به گزارش محمودآباد آنلاین، طی احکامی از سوی حسین‌زادگان استاندار مازندران، علیرضا شریعت که قریب به ۱۶ ماه سکان فرمانداری محمودآباد را بر عهده داشت جایگزین سید جعفر رسولی فرماندار شهرستان آمل که به کسوت بازنشستگی نائل شده است شد و خسرو طالبی که پیش از این مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران بوده است به سمت فرماندار محمودآباد منصوب و جایگزین علیرضا شریعت شد.

 

خطیب جمعه محمودآباد در آئین تودیع و معارفه فرماندار محمودآباد، پاکدستی را مهم ترین ارزش یک مسئول برشمرد و گفت: باید برای این جابجایی ها ارزش گذاری کرد و هر فردی که در هر دستگاهی به مسئولیتی می‌رسد باید وظیفه خود را صادقانه و به درستی انجام دهد.

وی ضمن قدردانی از زحمات علیرضا شریعت به عنوان فرماندار محمودآباد و آرزوی موفقیت برای طالبی فرماندار جدید این شهرستان، از وی خواستار شد تا با انجام کار جهادی و انقلابی انتظارات مردم را برآورده سازد.

امام جمعه محمودآباد با بیان اینکه جز به کار برای مردم نباید به چیزی بیاندیشیم تاکید کرد: فرماندار جدید باید با بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌ها به رفع مشکلات مردم و شهرستان بپردازد.

موسوی متذکر شد: شهرستان محمودآباد تاب بازی های سیاسی را ندارد و فرماندار باید استفاده از پتانسیل نیروی انسانی و بهره‌مندی از ظرفیت جوانان متخصص و کارآمد محمودآباد را در اولویت کار خود قرار دهد.

 

علیرضا شریعت فرماندار پیشین محمودآباد هم در آئین تودیع خود بیان داشت: از تمامی مردم شریف محمودآباد که در این ۱۶ ماه ما را حمایت کردند صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم این شهرستان همیشه در مسیر پیشرفت و توسعه گام بردارد.

وی اظهار کرد: اگر پارادایم تغییر را به درستی به ثمر بنشانیم بسیار کاری زیبا، پسندیده و مثمر ثمر بوده و نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت.

شریعت حمایت مردم را تنها راه برون رفت از مشکلات موجود دانست و افزود: همیشه و تا به محض برخوردن به هر مشکلی، ردپای مردم، خیرین و جوانان و جوانمردان این دیار بارها و بارها در شهرستان دیده شده است و بدون حمایت آنان قطعا به مشکلاتی اساسی بر می‌خوریم.

وی در خاتمه سخنانش اذعان داشت: مطالبه‌گری حق مردم است و هر مسئولی ضمن داشتن دانش و بینش لازم برای این که بتواند مشکلات مردم را حل کند باید محبوبیت قلبی هم داشته باشد.

 

خسرو طالبی متولی جدید فرمانداری محمودآباد هم در ادامه این آئین گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، رسیدن به پست و سمت و مسئولیت، صیدی برای رسیدن به خواسته ها و منافع خود نیست، بلکه امانتی است که باید به آن متعهد بود تا دچار لغزش نشویم.

وی تصریح کرد: تمامی مسئولین باید قرآن کریم و سیره ائمه اطهار را سرلوحه خود قرار داده و بدانند که باید صادقانه و با تمام توان خود به مردم خدمت کنند.

طالبی در پایان خاطرنشان کرد: برای رسیدن به پیشرفت توسعه پایدار اختلاف سلیقه ها را بپذیریم و با داشتن تعامل و همکاری با همدیگر آینده ای درخشان را به ارمغان بیاوریم.

لازم به ذکر است که خسرو طالبی فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی و کارشناسی ارشد قرآن و حدیث می باشد که پیش از این مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران و معاونت فرمانداری جویبار را در کارنامه خود داشته و اصالتی جویباری دارد.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور و سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین