تشییع فوتبالیست محمودآبادی در زمین فوتبال
تشییع فوتبالیست محمودآبادی در زمین فوتبال
محمودآبادآنلاین:مراسم تشییع پیکر بازیکن ارزنده سال‌های قبل فوتبال مازندران عبدالحمید پورابراهیمی با دور آخر و وداع در زمین فوتبال مجموعه شهید بهشتی به همراه دوستان و یاران سابق و علاقه مندان به ورزش محمودآباد برگزارشد.

مراسم تشییع پیکر بازیکن ارزنده سال‌های قبل فوتبال محمودآباد و مازندران با دور افتخار آخر در زمین فوتبال به سمت آرامگاه ابدی برگزار شد.

عبدالحمید پورابراهیمی بازیکن ارزنده ای که تبحر خاصی در سرزنی داشته در بین فوتبالیست‌های مازندران به سرطلایی فوتبال معروف بوده که گل‌های بسیاری را با سر در مسابقات لیگ استان و کشور به ثمر رساند.

این بازیکن متولد ۱۳۴۳ در محمودآباد بوده که در باشگاه خزر رشد و نمو کرده و با طی کردن مدارج این رشته پرطرفدار به بازیکنی نامدار در بین مردم محمودآباد و حتی استان مازندران دست یافته بود.

با خزر محمودآباد در بین تیم‌های برتر لیگ استان درخشید و سپس در سال ۱۳۶۸ با تیم منتخب محمودآباد قهرمان جام نصر کشور شده بودند و پس از آن در سال ۱۳۶۹ به همراه دو نفر از بازیکنان دیگر مطرح این شهر به اردوی تیم ملی فوتبال در زمان مربیگری علی پروین دعوت شده بود.

حمید پورابراهیمی در لیگ دسته دوم کشور به همراه خزر هم شرکت داشته و پس از آن در تیم های بانک صادرات مازندران و شموشک نوشهر هم سابقه بازی داشته است که چند سالی درگیر شده بود و سرانجام صبح شنبه پس از چند سال تحمل رنج بیماری دعوت حق را لبیک گفته و صبح امروز بر روی دوش هواداران و همبازیان و مردم ورزش دوست شهرستان محمودآباد از زمین فوتبال تشییع و در گلزار شهدای آهومحله آرام گرفت.

  • نویسنده : مهرداد محمدیان
  • منبع خبر : فارس