برنامه خاموشی امروز شهرهای مازندران منتشر شد
برنامه خاموشی امروز شهرهای مازندران منتشر شد
محمودآباد آنلاین: جدول زمانبندی خاموشی احتمالی مدیریت اضطراری مصرف برق در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۰ منتشر شد.

بنا به اعلام شرکت توانیر به دلیل افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف برق در تمام بخش‌های مصرف و همچنین کاهش نزولات آسمانی و کم شدن میزان تولید نیروگاه‌های برق -آبی کشور. خاموشی‌های پراکنده در برخی از مناطق اعمال خواهد شد.

ضمنا با توجه به اینکه مدیریت مصرف برق در سطح کشور به صورت سراسری از مرکز کنترل برق کشور اعلام می‌گردد، لذا به منظور پایداری شبکه، بنا به دستور مرکز کنترل، در برخی از نقاط شهر و روستا خاموشی‌های احتمالی و موردی به مدت ۱۲۰ دقیقه اعمال خواهد گردید که مطابق برنامه زمانبندی برای اطلاع شهروندان محترم اعلام می‌گردد.

جدول ذیل برابر اعلام مرکز کنترل برای حداکثر میزان صرفه جویی برق و طبق برنامه زمان بندی تهیه شده، بدیهی است در صورتیکه مشترکین محترم در مصرف برق صرفه جویی نمایند، خاموشی‌های آدرس‌های مورد نظر تعدیل خواهد شد.

از شهروندان گرامی درخواست می‌شود با تنظیم دمای کولر گازی روی ۲۵ درجه در منزل و مدیریت مصرف برق، امکان استمرار تامین انرژی را برای همه هموطنان عزیز فراهم آورند.

خواهشمند است در مدت زمان مدیریت اضطراری بار احتمالی اعلام شده، تا حد ممکن از آسانسور و سایر تجهیزات برقی حساس استفاده نگردد.

مشترکان می‌توانند با کلیک روی لینک زیر از جزئیات خاموشی‌های برق مطلع شوند.
http://www.maztozi.ir/fa-IR/DouranPortal/۱/news/view/۱۴۴۴۹/۲۵۰۰/Staging

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما