احکام قضایی شدید علیه دختران و زنان بی‌حجاب
احکام قضایی شدید علیه دختران و زنان بی‌حجاب
آزاده صمدی (بازیگر سرشناس سینما) به مدت شش ماه از استفاده از فضای مجازی به صورت مستقیم یا واسطه سایرین ممنوع می‌باشد. طبق این حکم، صمدی همچنین باید با مراجعه به مراکز رسمی روانشناسی نسبت به درمان بیماری شخصیت ضد اجتماعی به صورت هر دو هفته یکبار اقدام و گواهی سلامت خود را در پایان دوره درمان ارائه کند.

شستن میت به مدت یک ماه در غسالخانه تهران، جریمه یک زن به خاطر بی حجابی!
رئیس شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ ورامین یک زن را به دلیل بی‌حجابی به پرداخت ۳۱میلیون ریال بدل از ۲ماه حبس و یک ماه شستن میت در غسالخانه شهرستان تهران محکوم کرد. سید صادق حسینی، فعال رسانه ای نوشته است، رئیس شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ ورامین خانمی که در اقراراتش گفته: شاید موقع رانندگی روسری‌اش افتاده را به جرم بی‌حجابی به پرداخت ۳۱میلیون ریال بدل از ۲ماه حبس و یک ماه شستن میت در غسالخانه شهرستان تهران محکوم کرد.

یک پزشک به عنوان مجازات بى‌حجابى به نظافت کردن بیمارستان محکوم شد!
در همین حال، یک پزشک‌ جوان با حکم یک دادگاه، بدلیل بی‌حجابی هنگام رانندگی از اشتغال به کار طبابت محروم و ملزم به کار به عنوان نظافتچی شد!

چهار دختر نوجوان در رشت پس از انتشار ویدئوی رقص بازداشت شدند!
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس گیلان اعلام کرد که این دختران در منطقه گلسار «اقدام به حرکات نامتعارف، ناهنجاری اجتماعی و عدم رعایت شئون اسلامی کرده و تصاویر آنها در فضای مجازی با مضمون کشف حجاب سازمان‌یافته منتشر شده بود.» به گفته این مرکز، دختران نوجوان در کمتر از ۴۸ ساعت بازداشت شده‌اند. بر اساس این گزارش، دختران بازداشت‌شده اعلام کردند که «ماجرای کشف حجاب سازمان‌یافته از اساس کذب است و قصد شرکت در یک مراسم جشن تولد را داشتند که در زمان ثبت تصاویر از خود در خیابان، فردی ناشناس از داخل خانه اقدام به فیلمبرداری از حرکات آنها و انتشار آن در فضای مجازی کرده است.»

  • منبع خبر : پایگاه خبری بهار