آمادگی برای توسعه گردشگری در محمودآباد
آمادگی برای توسعه گردشگری در محمودآباد
محمودآباد آنلاین : علیزاده فرماندار محمودآباد از آمادگی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای توسعه گردشگری در حوزه مدیریتی خود خبر داد.

روح‌الله علیزاده فرماندار محمودآباد در نخستین جلسه کارگروه ارتقای اقتصاد گردشگری استان به تشریح سیاست‌های توسعه گردشگری در محمودآباد پرداخت و آمادگی مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان را برای تحقق اهداف توسعه گردشگری اعلام کرد.

در ابتدای این جلسه نیز صادق صالحی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و دبیر جلسه، توضیحاتی در خصوص اهداف و کارکرد‌های سلسله نشست‌های کارگروه که ذیل قرارگاه تحقق شعار سال است، ارایه داد.

اسماعیلی مشاورعالی استاندار نیز ضمن اعلام تاکیدات و توجهات خاص استاندار بر توسعه گردشگری در استان، گفت: با انعکاس نظرات مطرح شده شما فعالان به نماینده عالی دولت، تلاش می‌شود تا چالش‌های پیش رو برداشته شود و مسیر توسعه و رونق گردشگری در استان هموار شود.

تاکید بر پیگیری‌ها جهت رفع موانع توسعه گردشگری استان و اتخاذ رویکرد‌های استراتژیک در زمینه توسعه ظرفیت‌های گردشگری ذیل قرارگاه استانی و نیز تاکیدات استاندار مازندران جهت حل معضل و چالش‌های بخش گردشگری از جمله موضوعات مطرح‌شده توسط مسوولان حاضر در این نشست بود.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان