۶۰ درصد جرایم و آسیب های اجتماعی ریشه در اعتیاد دارد
۶۰ درصد جرایم و آسیب های اجتماعی ریشه در اعتیاد دارد
محمودآباد آنلاین : داداش پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری محمودآباد : اگر زنگ خطر پیشگیری از اعتیاد را برای همدیگر به صدا در نیاریم یک روز اعتیاد زنگ خانه ما را خواهد زد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ظهر امروز به ریاست قنبر علی داداش پور معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان محمودآباد و با حضور اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

قنبر علی داداش پور معاون معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه هدف سوداگران مواد مخدر را جوانان و کانون گرم خانواده عنوان کرد افزود: اگر امروز در هر خانه یک معتاد نداشته باشیم قطعا در هر کوچه و خانه همسایه خواهیم داشت.

وی گفت: اگر در راستای مبارزه با مواد مخدر اقدام اثر بخش را در جامعه شاهد نباشیم ،  شرمنده مردم خواهیم بود و به همین لحاظ در این جلسات صرفاً به دنبال آمار ارقام و گزارش بازدید نیستیم و مدیران باید عملیاتی و میدانی برای کاهش اعتیاد در جامعه گام بردارند.

وی افزود: نیاز است در جامعه مهارت نه گفتن به جوانان و زندگی اجتماعی را به جوان آموزش بدهیم و در این مهم نقش دستگاههای فرهنگی بالاخص بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی پر رنگ است.

داداش پور تصریح کرد : به علت شیوع ویروس کرونا از نعمت تریبون اجتماعات محروم هستیم و باید از فرصت موبایل و فضای مجازی بیشتر بهره برد.

معاون سیاسی و امنیتی واجتماعی فرمانداری محمودآباد با اشاره به فعالیت دو کمپ ترک اعتیاد در سرخ رود وآزادمون و فراهم سازی زمینه درمان بیش از ۴۰ نفر ، خواستار تحقق و رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلاع به کرونا در کمپ های ترک اعتیاد شد.

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد