کشور باید به دست جوانان اداره شود / در عرصه عمل از وجود بانوان غافل نباشید
کشور باید به دست جوانان اداره شود / در عرصه عمل از وجود بانوان غافل نباشید
محمودآباد آنلاین / رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور تاکید کرد : به جوانان فرصت دهید تا استعداد خود را نشان دهند و در عرصه عمل از وجود بانوان غافل نباشید تا کشور به خوبی اداره شود.

به گزارش محمودآباد آنلاین؛ جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران عصر امروز با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور، حجت الاسلام والمسلمین نصیرالدین یعقوبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران، نورالدین قدیمی معاون امور استان های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، شکرالله رضا زاده دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران، دکتر روح الله علیزاده فرماندار شهرستان محمودآباد و دیگر رؤسا و دبیران ۲۲ شهرستان مازندران در محمودآباد برگزار شد.

دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه وظیفه ما وسعت دادن به چتر ائتلاف است، گفت : ائتلاف یعنی همه نیروهای انقلابی که به رهبری معتقدند، باید درکنار همدیگر کار کنند.

وی افزود : حفظ وحدت سخت است و این حفظ آنقدری که در پیروزی سخت است در شکست نیست.

دکتر غلامعلی حداد عادل به جوان گرایی اشاره و ذکر کرد : رهبر انقلاب در بیانیه ی گام دوم انقلاب بر جوان گرایی اصرار کرده است و این یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است، پس به جوانان فرصت دهید تا استعداد خود را نشان دهند و این موضوع را به عنوان یک راهبرد استراتژیک رعایت کنید، زیرا این کشور باید به دست جوانان اداره شود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور عدم شرکت بانوان در مسائل سیاسی را یک اشتباه برشمرد و تصریح کرد : بانوان رکنی از این جامعه هستند و هیچ وقت موضوع آنان از نظر ما یک موضوع حاشیه ای نیست و ۵۰ درصد جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند؛ بنابراین کشور باید با رای اداره شود و فرقی بین رای مرد و زن وجود ندارد و نباید در عرصه عمل از وجود بانوان غافل شوید.

وی بیان کرد : نیرو سازی را فراموش نکنید، هر جریانی که باجوانان پیوند نداشته باشد و نیرو نسازد ، عقیم است و به نازایی سیاسی مبتلا می شود.

دکتر حداد عادل خاطر نشان کرد : دشمنان انقلاب از ابتدای این انقلاب تا به امروز یک روز هم مارا آسوده نگذاشته اند و فلج کننده ترین تحریم ها را بر این ملت تحمیل کردند.

وی حکومت رانی هوشمند را لازمه این حکومت دانست و اذعان داشت : باید از فناوری اطلاعات و اینترنت استفاده کنید و امروز جهادی که رهبری مارا به آن دعوت می کند، تبیین است، زیرا دشمن جنگ ادراکی را بر علیه مردم شروع کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین نصیرالدین یعقوبی رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران با بیان اینکه ما نسبت به آرمان های انقلاب بی تفاوت نیستیم، ادامه داد : یا نباید تشکیلات شروع شود یا وقتی شروع شد باید از آن حمایت کنیم و اگر آن را کنترل و بازرسی نکنیم منفعل می شود.

شکرالله رضا زاده دبیر شورای ائتلاف نیرو های انقلاب اسلامی استان مازندران در پایان گفت : ما از هر عزیزی که باری از دوش انقلاب کم کند ، استقبال می کنیم و امروز انقلاب تحمل تفرق ما را ندارد، پس اگر ما یک دل شویم قطعا انقلاب نتایج آن را خواهد دید و سر موضوع انقلاب با کسی شوخی نداریم.

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین