۴٠٠ دانش آموز محمودآبادی  فاقد امکانات تحصیل مجازی هستند
۴٠٠ دانش آموز محمودآبادی  فاقد امکانات تحصیل مجازی هستند
وی با اعلام این که در حل حاضر حدود ٤٠٠ دانش آموز در محمودآباد فاقد هرگونه امکانات و تجهیزات برای تحصیل مجازی هستند ، گفت : در شرایط کرونایی که نیاز به آموزش مجازی ضرورت یافته است بهتر است خیرین ما به سمت کمک های مومنانه در راستای تقویت تعلیم و تربیت بروند.

خیر محمودآبادی با اهدای ۳۰۰ دستگاه تبلت به آموزش و پرورش ، نخستین گام را برای تجهیز دانش‌آموزان فاقد امکانات تحصیل مجازی برداشته است.

به گزارش محمودآباد آنلاین مدیر آموزش و پرورش محمودآباد روز چهارشنبه  در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: این خیر در پی گسترش و شیوع ویروس کرونا و ضرورت تداوم آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید اقدام به خرید این تعداد تبلت برای دانش آموزان نیازمند کرده است.

مرتضی نصری میانگین قیمت هر دستگاه تبلت را حدود ۲۰ میلیون ریال اعلام و ابراز امیدواری کرد که تا پیش از شهریور ماه تمامی این دستگاهها با نصب نرم افزارهای مورد نیاز در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرد.

وی با اعلام این که در حال حاضر حدود ۴٠٠ دانش آموز در محمودآباد فاقد هرگونه امکانات و تجهیزات برای تحصیل مجازی هستند ، گفت : در شرایط کرونایی که نیاز به آموزش مجازی ضرورت یافته است بهتر است خیرین ما به سمت کمک های مومنانه در راستای تقویت تعلیم و تربیت بروند.

شهرستان محمودآباد یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است که حدود ۱۵ هزار  نفر دانش آموز دارد که در ۱۴۳ مدرسه در حال تحصیل هستند.

 

  • نویسنده : شقایق نائیجیان
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین