شورای عالی امنیت ملی ورود زنان به ورزشگاه‌ها را تصویب کرد
شورای عالی امنیت ملی ورود زنان به ورزشگاه‌ها را تصویب کرد
محمود آباد آنلاین ؛ مهدی تاج: شورای عالی امنیت ملی ورود زنان به ورزشگاه‌ها را تصویب کرد ، دو دستگاه اطلاعاتی به همراه وزارت کشور و ورزش برای چگونگی ورود بانوان برنامه‌ریزی می‌کنند

رئیس فدراسیون فوتبال معتقد است اگر قانون سقف بودجه برای باشگاه‌های فوتبال کشورمان تصویب نمی‌شد، همه باشگاه‌ها تا سال آینده زیان‌ده می‌شدند.
رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از آغاز فعالیت کانال ویژه ورزش بانوان در زیرمجموعه رادیو ورزش، درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: ما ورود بانوان را خواهیم داشت. شورای امنیت ملی خوشبختانه این موضوع را تصویب کرده و کارگروهی برای آن تعیین شده است که تصمیم‌گیری درباره نحوه اجرا را برعهده دارد.
به گزارش محمودآبادآنلاین به نقل از انتخاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره جدیدترین خبرهای فدراسیون به رادیو ورزش گفت: تفاهم‌نامه‌ای با عراق امضا کرده‌ایم که به نفع ماست و اردوهای بیشتری را در آنجا برگزار می‌کنیم. آنها نیز در کرمانشاه و خوزستان حضور پیدا می‌کنند. علاوه بر این، در حال امضای تفاهم‌نامه مهمی با عربستان هستیم، زیرا ما دو قدرت فوتبالی آسیا به شمار می‌آییم.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین