دشمن در صدد ایجاد شکاف بین حاکمیت دینی و نسل جوان است
دشمن در صدد ایجاد شکاف بین حاکمیت دینی و نسل جوان است
محمودآباد آنلاین / فرماندار محمودآباد گفت: دشمن می‌خواهد بین حاکمیت دینی و نسل جوان ما شکاف و گسستگی و در دل مردم تفرقه ایجاد کند.

به گزارش محمودآباد آنلاین؛ جلسه ستاد گرامیداشت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی شهرستان محمودآباد، صبح امروز چهارشنبه اول بهمن ماه، به ریاست طالبی فرماندار محمودآباد و با حضور فرمانده سپاه، بخشداران مرکزی و سرخ‌رود، مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولان شهرستان، در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار محمودآباد در این جلسه بیان کرد: خدا را شاکریم که به رغم نگاه بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی، نظام اسلامی ما با پویایی و قدرت بیشتر وارد چهل و سومین سال خود خواهد شد.

وی با بیان اینکه در بین تمامی انقلاب‌های دنیا ما سرآمدیم، گفت: مهمترین شاخصه انقلاب ما بر اساس آموزه های نظام توحیدی بود که در کنار آن توجه ویژه به آرمان های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی داشت.

خسرو طالبی اظهار داشت: اگر امروز برنامه ریزی می‌شود تا طرح هایی در سطح کشور و استان و شهرستان در این ایام اجرا شود، به این دلیل است که ما به دنبال این هستیم که شرایط آن دوران را برای نسل جوان که ظلم طاغوت را حس و تجربه نکردند و امروز هم با گسترش فضای مجازی و دسترسی آسان جوانان به این فضا که هیچ نظارتی بر آن نیست و در معرض انواع تهدید ها و کذبیات می باشند، باز آفرینی کنیم.

وی اذعان کرد: در تمام جلسات جهانی نام کشور ما مطرح است و اگر ما کشور قدرتمندی نبودیم به راحتی از نام ایران عزیز ما می‌گذشتند.

وی اضافه کرد: پویایی کشور ما و فراگیری نظام ما باعث شد تا تمام نقشه هایی که دشمنان برای فروپاشی این نظام طراحی کردند به نتیجه نرسد.

طالبی با اشاره به خدمات رفاهی از جمله ساخت مسکن و رسیدگی به محرومین که پس از انقلاب صورت گرفته افزود: همچنین تعداد تحصیل‌کردگان و نخبه های علمی ما در روستاها و ایجاد فضای آموزشی و بستر آموزش برای فرزندانمان بعد از انقلاب اسلامی افزایش پیدا کرده است که اگر این زمینه آموزش فراهم نمی‌شد شاید شاهد این همه پیشرفت نبودیم.

نماینده عالی دولت در محمودآباد ادامه داد: در این شرایط سخت کشور در حال اداره است، اگر امروز دشمن می‌آید به مرزهای ما و برمی‌گردد به این معنا نیست که نمی‌خواهد کاری کند، به این دلیل است که نمی‌تواند کاری انجام دهد

وی خاطرنشان کرد: شرایط کرونایی است و همه ما مسئول حفظ سلامت مردم هستیم اما نباید بنشینیم و کاری نکنیم، باید برای پیشبرد اهداف انقلابمان برنامه‌ریزی داشته باشیم.

طالبی افزود: یک قافله الهی در حال حرکت است و ما عضوی از این کاروان هستیم که باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه مردم ما لیاقت بهترین خدمات را دارند گفت: حتما دستگاه ها برای این ایام برنامه ریزی کنند و برنامه هایی فرهنگی، مفید، اثر گذار و در تراز انقلاب اسلامی ارائه دهند.

وی تصریح کرد: امروز سالم‌ترین رهبر دنیا رهبر ماست و دشمن می‌خواهد یک گسستگی بین حاکمیت دینی و نسل جوان ما ایجاد کند.

خسرو طالبی در خاتمه ذکر کرد: ما به عنوان مسئول رسالتمان سنگین است و همچنین باید توجه ویژه‌ای به حمایت از نسل جوان داشته باشیم و از آنان استفاده کنیم.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین