در تصمیم گیری جابجایی بخشدار هیچ مراوده سیاسی نداشتم
در تصمیم گیری جابجایی بخشدار هیچ مراوده سیاسی نداشتم
شریعت فرماندار محمودآباد : کار برای مردم از خود گذشتگی و ایثار می خواهد و مسئولیت پذیری در این مقطع هیچ امتیازی فردی نداشته و تنها یک فرصت مهم برای خدمت صادقانه به مردم است.

به گزارش محمودآباد آنلاین : آیین تودیع غلامرضا رنجبر و معارفه علیرضا اسماعیل نیا عمران بخشدار مرکزی محمودآباد ظهر امروز با حضور علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد و احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری و صدیقه حق شناس معاون برنامه ریزی فرمانداری و سید احمد هاشمی بخشدار سرخ رود در سالن شماره دو فرمانداری برگزار شد.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم کار و فعالیت در وزارت کشور را متفاوت با سایر دستگاهها دانست و گفت: در سایر وزارتخانه ها حوزه فعالیت و ماموریت تخصصی و تک بعدی است ولی هیچ نهادی به اندازه فرمانداریها و بخشداریها گستره و تنوع فعالیت ندارد و از حساسیت زیادی نیز برخوردار می باشد.

فرماندار محمودآباد گفت: همواره سیاست را از منظر فرهنگی می بینم و در تصمیم گیری جابجایی بخشدار نیز هیچ مراوده سیاسی نداشتم و در این جابجایی هیچ کس نقش نداشته است.

وی بخشداریها را خط مقدم رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردمی دانست و افزود: بخشداران باید ضمن پیگیری دغدغه ها و کمبود و مشکلات اهالی روستا ، کم کاری سایر دستگاههای خدماتی را جوابگو باشند.

نماینده عالی دولت در محمودآباد مسئولیت را حق الناس برشمرد و تصریح کرد: حق الناس فقط اموال نیست و حق مردم است و به امانت در اختیار ماست تا برای گره گشایی و خدمت به مردم گام برداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری و همراهی هیات های مذهبی و رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری های تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: تمام سختگیری های اعمال شده تنها برای هیات های مذهبی نبوده و در خصوص ساحل و حضور مردم در دریا تلاش زیادی برای انسداد راههای دسترسی و ممانعت از حضور مسافران صورت گرفت و از برخی هموطنان که ایام سوگواری عزای حسینی را در شرایط قرمز کرونایی شهرستان انتخاب کردند ، گلایه مندم.

وی ضمن قدردانی از زحمات و خستگی های  کادر درمانی و تلاش های نیروی انتظامی و سپاه و ناجیان غریق تاکید  کرد: تمام تلاش ما برای حفظ جان مردم است ، گرچه باید برای مدت طولانی با این ویروس زندگی کنیم و محکوم به زندگی به این مدل هستیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ۲۷ ماه تلاش غلامرضا رنجبر تقدیر و قدردانی بعمل آمده و با اهدای حکم علیرضا اسماعیل نیا از سوی استاندار مازندران وی به عنوان هشتمین بخشدار مرکزی محمودآباد بعد از استقرار فرمانداری معارفه شد.

 

 

 

 

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین