تلاش برای زندگی آسان مردم ادامه دادن راه شهید سلیمانی است
تلاش برای زندگی آسان مردم ادامه دادن راه شهید سلیمانی است
محمودآباد آنلاین / فرماندار شهرستان محمودآباد، صبح امروز در ‍ آئین کلنگ‌زنی آغاز تعریض و آسفالت بولوار ساحلی ۳۰ متری گلشهر سرخ رود، گفت: ما باید زندگی را برای مردم آسان کنیم و کمک کنیم تا مردم بتوانند در آسایش و رفاه زندگی کنند.

خسرو طالبی در ادامه ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: شهید سلیمانی یک قهرمان ملی است که هرچه زمان می‌گذرد عشق و ارادت مردم به این سردار عزیز بیشتر می‌شود و همه ما نیز باید پیرو راه این شهید باشیم.

وی با اشاره به بیانات سردار سلیمانی که فرمود 《عاقبت به خیری در این است که ما پیوند خود را با ولایت هم در مفهوم و هم در مصداق عمیق تر کنیم》، گفت: قطعاً همه این مخالفت ها درگیری ها و تحریم ها برای آن است که نظام جمهوری اسلامی را از پا درآورند و ارزش های جوانان ایران زمین را زیر سوال برند اما عاشقان این نظام و رهبری نمی‌گذارند که اهداف شوم آنان به سرانجام برسد.

فرماندار محمودآباد اظهار داشت: ما همگی باید در مقام نوکری مردم حاضر باشیم و مردم نباید بیایند و آستین همت را برایمان بالا بزنند.

وی تصریح کرد: ما باید زندگی را برای مردم آسان کنیم و کمکی کنیم تا مردم بتوانند در آسایش زندگی کنند و این یعنی ادامه دادن راه شهید سلیمانی و اینهاست که عشق مردم را نسبت به نظام اضافه می‌کند.

  • نویسنده : ملیکا کیاخسرو
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین