تعاون در کارآفرینی و اشتغال روستایی نقش ویژه‌ای دارد
تعاون در کارآفرینی و اشتغال روستایی نقش ویژه‌ای دارد
محمودآباد آنلاین: مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به نقش تعاون در کارآفرینی و اشتغال از شوراها خواست در این زمینه برنامه ریزی کنند.

به گزارش “محمودآباد آنلاین” علی باقری پیش ازظهر پنجشنبه در همایش روز شوراهای استان که در مجتمع اکسین بیشه‌کلا محمودآباد به میزبانی این شهرستان با حضور شوراهای سطح مازندران برگزار شد، اظهار داشت: شعار سال باید مد نظر قرار گیرد چراکه رکن تولید کارگران هستند و با توجه به این قشر می‌توان تولید را افزایش دهیم.

وی افزود: در حوزه اشتغال شوراها نقش بسزایی دارند و می‌توانند با همکاری ادارات ذی‌ربط افراد بیشتری را به کار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: در بخش تعاون با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند مهم‌ترین اقدامی که باید انجام دهیم «مهار تورّم و رشد تولید» است، توجه ویژه شود.

باقری خاطرنشان کرد: شوراها در سطح مازندران چه در روستاها و چه در شهرها، اقدام به تشکیل تعاونی دولتی و بخش خصوصی کنند و شوراها می‌توانند به کمک دستگاه اجرایی گام اساسی در راستای تولید و به کارگیری جوانان داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در روستا شوراها نقش بسزایی دارند و با توجه به زیرساخت‌های فروان در روستاها می‌توان کارآفرینی و اشتغال فراهم و شرکت تعاونی تشکیل شود.

  • نویسنده : بهناز مقدس
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین