تجلیل از ۳۲ فرهنگی نمونه به مناسبت هفته معلّم در محمودآباد
تجلیل از ۳۲ فرهنگی نمونه به مناسبت هفته معلّم در محمودآباد
محمودآباد آنلاین : علیزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد گفت: همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلّم ، از 32 مدیر مدرسه ، معاون ، معلّم فعال و نمونه مدارس شهرستان محمودآباد تجلیل خواهد شد.

به گزارش محمودآباد آنلاین روح الله علیزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: ۱۲ اردیبهشت هفته معلّم فرصت مناسبی است برای تکریم و قدرشناسی جایگاه معلم و زحماتشان در جامعه و امسال مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد با تشکیل ستاد گرامیداشت هفته معلم برنامه های منسجم و فرهنگی مناسبی برای فرهنگیان شهرستان برنامه ریزی کرده است.

علیزاده گفت: امسال همزمان با هفته معلم ۱۲ برنامه شاخص فرهنگی و اجتماعی در شهرستان محمودآباد برگزار می شود که شاخص ترین آنها آیین تجلیل از فرهنگیان نمونه که در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت با حضور احتمالی یکی از معاونین وزیر آموزش و پرورش در مجتمع نفت محمودآباد به اجرا درخواهد آمد که قرار است از ۳۲ چهره فرهنگی نمونه تجلیل و قدردانی شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد ، دیدار با خانواده معظم شهید فرهنگی و دیدار با خانواده معلم ایثارگر و به صدا در آوردن زنگ سپاس در کلیه مدارس شهرستان و غبارروبی گلزار مطهر شهدا در آهومحله و غبار روبی مزار مطهر شهیدان گمنام و تجلیل از فرهنگیان جلوه ایثار بخشی از برنامه های این ستاد در محمودآباد خواهد بود.

وی ادامه داد : به رسم هر سال به همراه برخی معاونین و جامعه فرهنگیان به دیدار امام جمعه محترم شهرستان محمودآباد و امام جمعه محترم بخش سرخ رود و فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان و سایر مدیران ادارات دیدار خواهیم داشت.

روح الله علیزاده همچنین از ایراد سخنرانی در خطبه های نماز جمعه ، جمعه ۱۴ اردیبهشت در شهر محمودآباد خبر داد و از کلیه آحاد جامعه برای حضور دعوت بعمل آورد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد همچنین از برگزاری جشنواره مسابقات فرهنگی ویژه معلمان در حوزه های ورزشی و فرهنگی خبر داد افزود: به منظور تشریح کلیه برنامه های این ستاد چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت نشست خبری با کلیه خبرنگاران شهرستان خواهم داشت.

  • نویسنده : محمد حسین نعمت پور
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین