تاکید رئیس‌جمهور بر برقراری عدالت در پرداخت حقوق
تاکید رئیس‌جمهور بر برقراری عدالت در پرداخت حقوق
محمودآباد آنلاین : حجت الاسلام رئیسی با تاکید بر دو عامل ایجاد عدالت در پرداخت‌ها و ارتقای سلامت اداری در ارتقای بهره‌وری نظام و سازمان اداره کشور، اقدامات انجام شده برای ایجاد تحول در نظام اداری و ارتقای بهره‌وری در دو سال گذشته را ناکافی دانست و بازنگری در اقدامات صورت گرفته را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای‌عالی اداری با تاکید بر ایجاد انگیزه مثبت و سازنده در کارکنان اداری بر برقراری عدالت در پرداخت حقوق و مزایا در ادارات بعنوان یکی از مهمترین عوامل ایجاد انگیزه و افزایش بهره وری در ادارات تاکید کرد.
رئیس جمهور با اشاره به تکلیف و تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحول و چابک سازی در ساختار اداری کشور در چارچوب ابلاغی سیاست‌های کلی نظام اداری، اتخاذ تصمیمات متقن و جدیت در اجرای ان‌ها را لازمه ایجاد تحول در نظام اداری دانست.

آقای رئیسی همچنین به قانون ارتقای سلامت اداری به عنوان یکی از قوانین بسیار خوب و متقن، اما مغفول مانده در نظام اداری کشور اشاره و بر اهتمام بیشتر برای اجرای ان تاکید کرد.

رئیس جمهور راه‌اندازی سامانه‌های یکپارچه اداری را اقدامی بسیار مفید و موثر در ارتقای سلامت اداری دانست و در عین حال خاطرنشان کرد: در کنار بکاری گیری تمام توان برای تکمیل هر چه سریع‌تر دولت هوشمند، ایجاد انگیزه مثبت و کافی در کارمندان هم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

آقای رئیسی با تاکید دوباره بر دو عامل ایجاد عدالت در پرداخت‌ها و ارتقای سلامت اداری در ارتقای بهره‌وری نظام و سازمان اداره کشور، اقدامات انجام شده برای ایجاد تحول در نظام اداری و ارتقای بهره‌وری در دو سال گذشته را ناکافی دانست و بازنگری در تدابیر اتخاذ شده و اقدامات صورت گرفته برای تحقق این اهداف را خواستار شد.

رئیس جمهور همچنین بر ضرورت بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های سازمان اداری و استخدامی برای رفع موانع و مشکلات پیش‌روی ایجاد تحول و ارتقای بهره‌وری در نظام اداری کشور تاکید کرد.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما