اجرای طرح توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا
اجرای طرح توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا
محمودآباد آنلاین: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان محمودآباد از آغاز و اجرای طرح جدید توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در استان مازندران از ابتدای آبان ماه خبر داد.

مسعود رامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین در رابطه با طرح توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در مازندران، گفت: در راستای اجرای این طرح، کلیه مالکان ناوگان جاده ای حمل کالا ، پس از احراز شرایط و اولویت بندی و دریافت پیامک از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، برای دریافت حواله لاستیک خود به یکی از ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های محمودآباد، رامسر یا نکا مراجعه نموده و با ارائه پیامک دریافتی از سازمان و مدارک ثبت شده ، حواله لاستیک با قیمت دولتی را دریافت و با مراجعه به عاملین فروش لاستیک در سراسر استان نسبت به تحویل آن اقدام می نمایند.

وی متذکر شد: مالکان محترم ناوگان، قبل از دریافت پیامک از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، از هر گونه مراجعه حضوری به مراکز توزیع شهرستانی خودداری نموده ، و پس از دریافت پیامک برای دریافت حواله لاستیک خود به یکی از ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های محمودآباد، نکا و رامسر مراجعه نمایند .

رامی افزود: توزیع لاستیک بر اساس بیشترین میزان پیمایش و اولویت بندی متقاضیان و موجودی لاستیک سامانه توزیع بوده و به تدریج به مشمولان اطلاع رسانی می گردد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت رعایت ضوابط ستاد مقابله با کرونا ، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و کلیه دستورالعملهای بهداشتی ضروری بوده و ارائه خدمت به افراد فاقد ماسک ممنوع می باشد.

مسعود رامی بیان داشت: همچنین مالکان ناوگان برای دریافت حواله لاستیک باید پیامک ارسالی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، اصل و کپی برگ سبز وسیله نقلیه، اصل و کپی کارت هوشمند فعال ناوگان و اصل و کپی کارت ملی مالک را با خود همراه داشته و درصورت نیاز تحویل مسئول مربوطه دهند.

رامی در پایان ذکر کرد: حواله لاستیک فقط به شخص مالک تحویل می‌گردد و هیچ شخص دیگری امکان دریافت حواله را نخواهد داشت.

  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین