یکه تازی کرونا در محمودآباد / یک فوتی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته
یکه تازی کرونا در محمودآباد / یک فوتی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته
محمودآباد آنلاین / توان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد گفت: وضعیت فعلی کرونا بسیار نگران کننده است و در حال حاضر کرونا در محمودآباد روزانه فوتی دارد.

عباس توان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد شامگاه امروز پنج شنبه ۲۶ فروردین در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۵ نفر با علائم مشکوک کرونا به بیمارستان و مراکز درمانی مراجعه نمودند که ۳۱ نفر تست کرونایشان مثبت شد.

وی گفت: متاسفانه در حال حاضر ۴۹ نفر محمودآبادی مبتلاء به کرونا داریم که ۲۸ نفر در بیمارستان های شهرهای همجوار بستری هستند و ۲۰ نفر در بیمارستان شهدای محمودآباد تحت درمان قرار گرفته اند که از این تعداد سه نفر در بخش مراقبت های ویژه ICU نگهداری می شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد همچنین از فوت یک محمودآبادی دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: متاسفانه یک مرد ۶۵ ساله اهل روستای خشت سر از بخش مرکزی به علت ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داد.

عباس توان با اشاره به سرعت بالای انتقال و انتشار ویروس کرونا در موج چهارم این ویروس گفت: غالب افراد جدید مبتلاء به این بیماری متاسفانه به کرونای انگلیسی دچار شدند که از سرعت بیشتری در انتقال و هجوم و درگیری با ریه فرد بیمار با آثار تخریبی زیادی برخوردار است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا شهرستان محمودآباد از شهروندان تقاضا کرد در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی

 

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین