نصب پنج هزار و ٢١٠ پلاک پستی در روستاهای محمودآباد
نصب پنج هزار و ٢١٠ پلاک پستی در روستاهای محمودآباد
محمودآباد آنلاین: داداش پور معاون سياسي و امنيتي فرمانداري محمودآباد از نصب پنج هزار و ٢١٠ پلاك پستي در ايام كرونا در ١٠ روستاي شهرستان خبر داد.

قنبر علی داداش پور در گفتگوی با خبرنگار محمودآباد آنلاین گفت:شیوع ویروس کرونا بسیاری از رفتارهای اجتماعی مردم را تحت تأثیرقرار داده و امروز شاهدیم که بسیاری از مردم کالاهای مورد نیاز خود را با استفاده از فروشگاه‌های مجازی تهیه و بسته‌های خود را از طریق پست دریافت می‌کنند.

وی یکی از چالش های شهرستان را عدم به روز رسانی آدرس ها و قدیمی بودن پلاک ها دانست و افزود : در همین راستا به منظور سهولت در توزیع مرسوله و خدمات بانکی و اداری ،به روز رسانی  آدرس ها و نصب پلاک پستی در ۱۰ روستای محمودآباد انجام شد.

معاون فرمانداری محمودآباد افزود : تاکنون پنج هزار و ٢١٩ پلاک پستی در روستاهای کهلوکاج، یمچی شهرک صدف، علمده غربی، تجکنار،شهرک ساحلی اکباتان بیشه کلا، آهنگرکلا، ارم، شهرک قصر دریا فاز یک دریاسر،شومیا و حاجیکلا سفلی نصب شد.

وی ادامه داد: در دو روستای تشبندان و عشق آباد نیز عملیات پلاک کوبی در دست اقدام می باشد.

داداش پور گفت:در سال ۱۴۰۰ نیز با همکاری دهیارها به روز رسانی آدرس در روستا ها و نصب پلاک پستی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه حدود ۶ هزار و ۱۶۹ پلاک پستی در هشت روستا نصب خواهد شد گفت: علویکلای میر،اورطشت،گیلاپی،کنس مرز ، سیاهرود، لامیزده ، ترسیاب و زنگی کلا هراز پی از جمله روستاهایی هستند که در سال جدید پلاک کوبی و ادرس هایشان به روز رسانی خواهد شد.

معاون فرماندار بیان کرد: درصدد هستیم با رایزنی های صورت گرفته، در هفته های آتی زمینه های به روز رسانی آدرس و نصب کد پستی در روستاهای بخش سرخرود از جمله ولم، حاجیکلا، اورطشت، زنگی کلا، افراتخت، فرامده،چاکسر، دوریش آباد، کنس مرز، سیرجارون، میرده سفلی و علیا، اسلام محله ،علویکلا، احمد آبادکلیج، گل محله،افراسرا،عبدالله آبادزردآب و تازه آباد فراهم کنیم.

به گفته وی بر اساس اخرین ادرس محل سکونت و کدملی ، با همکاری اداره ثبت احوال،ادره پست و همچنین دهیاری و شورای اسلامی و بخشداری ها  کد پستی ها نصب و آدرس ها به روز رسانی خواهد شد .