صدور ۳۱ مجوز تاسیس و بهره‌برداری گلخانه در محمودآباد
صدور ۳۱ مجوز تاسیس و بهره‌برداری گلخانه در محمودآباد
محمودآباد آنلاین / مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: ۲۴ فقره مجوز تاسیس و هفت فقره مجوز بهره برداری گلخانه از طریق سامانه مجوزهای الکترونیکی در این شهرستان صادر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد، محمد هادی زاده اظهار کرد: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا، مجوز های تولید گل و گیاهان زینتی و سبزی و صیفی در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک صادر می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد ادامه داد: سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت جهاد کشاورزی که به سامانه سماک معروف است از اواخر سال ۹۵ راه اندازی شد و مجوزهای مربوط به حوزه هایی همچون تولیدات دام و طیور، شیلات، گلخانه ها، کلینیک های گیاهپزشکی از طریق این سامانه ارائه می شود.

هادی زاده حذف بوروکراسی اداری، تبادل دقیق تر اطلاعات، کاهش تردد و زمان انجام کار، ایجاد عدالت اجتماعی و افزایش قدرت نظارت را از مزایای این سامانه برشمرد.

وی تصریح کرد: از طریق این سامانه در وزارت جهاد کشاورزی، متقاضیان مجوز می توانند پیشرفت درخواست خود را به طور آنلاین از محل مورد نظر انجام دهند.

این مسئول اضافه کرد: ۲۴ فقره مجوز تاسیس گلخانه در سطح ۴۹۹۷ مترمربع و هفت فقره مجوز بهره برداری در ۱۷۱۲ مترمربع در این شهرستان صادر شد.

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد