رئیس  اداره محمودآباد سرپرست حراست بهزیستی مازندران شد
رئیس  اداره محمودآباد سرپرست حراست بهزیستی مازندران شد
محمودآباد آنلاین : صبح امروز؛ طی حکمی از سوی فریماه بریمانی مدیرکل اداره بهزیستی استان مازندران ، خلیل محمودی به عنوان سرپرست اداره حراست بهزیستی مازندران منصوب شد.

به گزارش محمود آباد آنلاین متن حکم انتصاب وی به شرح ذیل می باشد :

آقای خلیل محمودی

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره حراست اداره کل بهزیستی استان مازندران منصوب می گردید.

 

با توجه به اینکه حراست به عنوان اصلی ترین نماد صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و سازمانی در فرایندهای جاری و در تعالی بخشیدن به اهداف سازمان نقش مهمی را ایفا می نماید ، شایسته است با استعانت از خداوند منان در راستای حفاظت و حراست از منابع و امکانات مادی و معنوی سازمان بالاخص سرمایه انسانی، این ودیعه الهی انجام وظیفه نموده و با پیگیری امورات جاری سازمان ، با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها و رعایت موارد به شرح پیوست در انجام این مسئولیت خطیر کوشا باشید.

 

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای خدمت رسانی موثر به جامعه هدف سازمان مسالت دارم.

فریماه بریمانی مدیرکل اداره بهزیستی استان مازندران

لازم به ذکر است؛ خلیل محمودی اهل شهرستان محمودآباد  بوده و بیش از یک دهه مسئولیت اداره بهزیستی شهرستان محمودآباد را بر عهده داشته است.

  • نویسنده : سارا اسماعیلی
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین