برای تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی شهرستان محمودآباد
برای تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی شهرستان محمودآباد
محمودآباد آنلاین : عصر روز پنج شنبه چهارم دی ماه حسن رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با همراهی حجت الإسلام‌تقی زاده آملی امام‌جمعه سرخ رود ، خسرو طالبی سرپرست فرمانداری محمودآباد و سعید فرزانه نماینده مجلس شورای اسلامی از پروژه های ورزشی نیمه کاره شهرستان محمودآباد بازدید کردند.

به گزارش  محمودآباد آنلاین : در این دید و بازدیدهای میدانی که سعید فرزانه نماینده مردم شریف شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی، خسرو طالبی سرپرست فرمانداری، قنبر علی داداش پور معاون فرماندار، بخشداران مرکزی و سرخ رود ،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سرخ رود، شعبان پور سرپرست اداره ورزش و جوانان و دیگر مسئولان شهری و محلی حضور داشتند  از سالن های ورزشی وزراء محله ،زردآب،پیست اسکیت سرخ رود،سالن ورزشی آزادمون  بازدید بعمل آمد.

در این بازدید‌های میدانی حسن رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران قول مساعد در راستای توسعه و گسترش و تکمیل زیر ساخت های ورزشی این شهرستان و تخصیص اعتبارات عمرانی لازم را دادند.

باید دید ؛ پایان این حسرت و انتظار مردم شهرستان محمودآباد برای کشیدن روبان قرمز برای افتتاح و بهره برداری این پروژه های نیمه تمام که عمر تکمیل آنها به یک دهه  نیز رسیده است کی به سرانجام  خواهد رسید؟!

  • نویسنده : محمد اسماعیلی