انسداد مقطعی جاده کندوان طی ۳ روز
انسداد مقطعی جاده کندوان طی ۳ روز
محمودآباد آنلاین : رئیس پلیس راه مازندران از انسداد مقطعی محور کندوان از روز یک‌شنبه ۲۹ خرداد به مدت سه روز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: محور کندوان از ساعت ۸ تا ۱۷ روز یک‌شنبه ۲۹ تا روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد ماه امسال حد فاصل کف هزارچم تا سیاه بیشه به‌صورت مقطعی مسدود می‌شود.

وی افزود:  به‌منظور اجرای عملیات عملیات پاک‌سازی و لق‌گیری ترانشه‌های باز ریزشی در کیلومتر ۵۰ تا ۶۴ حد فاصل کف هزارچم تا سیاه بیشه محور کندوان، محدودیت‌های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: به همین منظور تردد وسایل نقلیه از روز یک‌شنبه ۲۹ تا ۳۱ خرداد به صورت مقطعی از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ عصر در این محور ممنوع است.

این مسؤول تصریح کرد: رانندگانی که قصد تردد از این محور را دارند علاوه بر مدیریت سفر خود می‌توانند از محورهای جایگزین سوادکوه و هراز تردد کنند.

جهان‌تاب در پایان گفت: توصیه‌ ما به رانندگان وسایل نقلیه این است در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات پلیس راهور و عوامل راهداری را در اجرای ماموریت یاری کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

  • نویسنده : محمد محتاطی
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس