افتتاح ٢٧ طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در محمودآباد
افتتاح ٢٧ طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در محمودآباد
محمودآباد آنلاین/ طالبی فرماندار محمودآباد گفت :۲۷ طرح عمرانی ، آموزشی و خدماتی با سرمایه گذاری حدود ۱۵۰ میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر امسال در این شهرستان افتتاح میگردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری محمودآباد خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار محمودآباد آنلاین مهم ترین طرح های آماده افتتاح را طرح هادی هشت روستا ، ساخت و بهسازی معابر  و مرمت و بازسازی چهار مدرسه اعلام کرد.

وی با اعلام این که مرکز دیالیز بیمازستان شهدای محمودآباد هم با هزینه ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای افتتاح در دهه فجر آماده شده است ، افزود که این بیمارستان تنها مرکز درمانی شهرستان است که فاقد تجهیزات دیالیز بود و بیماران دیالیزی باید برای درمان و انجام کارهای دیالیز به شهرهای مجاور می رفتند.

طالبی با بیان اینکه شهرستان محمودآباد ۶۰ بیمار دیالیزی دارد ، گفت که با افتتاح بخش دیالیز در این شهرستان میزان زیادی از مشکلات بیماران دیالیزی برطرف می شود.

فرماندار محمودآباد همچنین از کلنگ زنی ۲ هنرستان در سرخرود و محمودآباد همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت : هنرستان دخترانه ٩ کلاسه محمودآباد با  پیش بینی ۸۰ میلیارد ریال اعتبار و هنرستان ۶ کلاسه سرخرود با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار ساخته خواهد شد.

وی همچنین گفت که ساخت واحد بسته بندی حبوبات و غلات از جمله برنج طی دهه فجر در محمودآباد شروع می شود که برای آن ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده و در زمان بهره برداری برای ۴۵ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

  • نویسنده : شقایق ناییجیان
  • منبع خبر : محمودآباد آنلاین