۹۰۰ بسته یلدایی بین نیازمندان محمودآباد توزیع شد
۹۰۰ بسته یلدایی بین نیازمندان محمودآباد توزیع شد
محمودآبادآنلاین:خادمیاران امام رئوف در محمودآباد ۹۰۰ بسته‌ شادانه یلدایی برای کم‌بضاعت‌ها آماده کردند.

در آستانه شب یلدا، مراسم بسته‌بندی و آماده‌سازی بسته‌های شادانه یلدایی امام رضایی ویژه خانواده‌های کم‌بضاعت، به همت خادمیاران رضوی شهرستان محمودآباد امروز دوشنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۰ در مجتمع فرهنگی-جهادی امام رضا(ع) این شهرستان با حضور جمعی از خادمیاران محمودآبادی برگزار شد.
در این مراسم که چند تن از مسئولان شهرستان از جمله امام جمعه، شهردار، رئیس اداره بهزیستی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز حضور داشتند، خادمیاران محمودآبادی همراه با زمزمه نوای دلنشین «علی موسی‌الرضا(ع)» اقلام تهیه‌شده برای این بسته‌های یلدایی را در جعبه‌های مخصوص قرار داده و بسته‌بندی کردند که تعداد این بسته‌ها مجموعاً به حدود ۹۰۰ بسته رسید.

اقلام داخل این بسته‌های یلدایی امام رضایی شامل میوه‌هایی چون انار، پرتقال، نارنگی و خیار و اقلام دیگری چون شیرینی، شکلات، تخمه آفتابگردان، پفیلا و نمک متبرک امام رضا(ع) بود.

ارزش ریالی هر یک از این بسته‌ها بالغ بر یک میلیون ریال و مجموعاً ۹۰۰میلیون ریال اعلام شد که همه از محل مساعدت‌های خادمیاران، خیرین و کمک‌های مردمی شهرستان محمودآباد تأمین شده است.

لازم به ذکر است این بسته‌ها طی یک برنامه زمان‌بندی‌شده به مسئولین کانون‌ها تحویل شد تا فردا سه‌شنبه آن را به دست خانواده‌های هدف برسانند.

 

  • نویسنده : شقایق نائیجیان
  • منبع خبر : روابط عمومی کانون‌های خدمت رضوی شهرستان محمودآباد