۹۰ درصد مدیران شهرستان محمودآباد تغییر خواهند کرد
۹۰ درصد مدیران شهرستان محمودآباد تغییر خواهند کرد
محمودآباد آنلاین : فرماندار شهرستان محمودآباد با بیان اینکه مدیران بی‌انگیزه تغییر می‌کنند تاکید کرد: مدیری که برای شهرستان مفید نباشد اگر نزدیک ترین فرد به بنده باشد جایی در ساختار مدیریت محمودآباد ندارد.

به گزارش محمودآباد آنلاین به نقل از آوای طبرستان؛ روح‌الله علیزاده فرماندار شهرستان محمودآباد در اولین نشست خبری با خبرنگاران، با بیان اینکه قشر خبرنگار کم‌توقع‌ترین اما امین‌ترین مشاور برای مسؤولان هستند، آنان را دیدبانان انقلاب و امیدآفرین برای مردم برشمرد و گفت: در گام دوم انقلاب برای حفظ دستاوردها و تمدن‌سازی بزرگ باید مردم را به باورپذیری برسانیم که نقش اصحاب رسانه بی‌بدیل است.

وی اظهار کرد: در روز اول حضور به عنوان خادم مردم محمودآباد جلسه ستاد تسهیلات سفر و بلافاصله ستاد تنظیم بازار را تشکیل دادیم تا فضا مدیریت شود؛ بازار عرضه و تقاضا نیازمند توازن است و بسیاری از دستگاه‌ها باید برای کنترل قیمت پای کار باشند.

نماینده عالی دولت در محمودآباد با اشاره به اینکه تولید زباله در مازندران رو به افزایش است و باید به این مشکل توجه ویژه داشت، گفت: برای رفع مشکل زباله باید به مسئله زباله‌سوز و کمپوست نگاه جدی داشت و خوشبختانه برخی از دوستان در شهرستان به دنبال این ماجرا هستند.

علیزاده ادامه داد: موضوع فرودگاه بیشه کلا در دستور کار قرار دارد و به صورت قانونی پیگیر ساخت و ساز های غیرقانونی در مسیر فرودگاه هستیم و قطعا برای گسترش این فرودگاه قانون مدارانه با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

فرماندار محمودآباد با اشاره به مشکلات جاده سرخ رود به آمل گفت: روشنایی مسیر، کاهش دید در شب و روزهای بارانی، آمد و شد ادوات کشاورزی و همچنین تردد خودروهای لوکس حوادث تاسف بار و تلخی را به بار آورده است؛ مجدانه به دنبال رفع مشکلات این جاده هستیم و پیگیری های ملی و استانی را آغاز کردیم.

وی در خصوص قطعی‌ برق نوید داد: استقرار پست مهم ۶۳ کیلووات برق و اجرایی شدن نیروگاه شهرستان در صورت تحقق، مشکل شهرستان را برای ۵۰ سال آینده رفع می‌کند.

روح‌الله علیزاده در انتقاد به ولنگاری در فضای مجازی یادآور شد: برخی فیک‌نیوزها بدون ذره‌ای رعایت اخلاق و انصاف به دنبال تسویه حساب های شخصی با مدیران هستند و برخی‌ها در فضای مجازی به دنبال باج خواهی هستند در حالی که خود به فساد آلوده هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با بیان اینکه در حوزه های اقتصادی برنامه های بزرگی داریم و قطعا اتفاقات خوبی در شهرستان رخ می‌دهد، تصریح کرد: گسترش فضای سبز و جنگل ها را با احداث زیرساخت های گردشگری جنگل بونده آغاز کردیم، ۱۰ درصد آب بندان های مازندران در محمودآباد است و این یعنی ظرفیت بزرگ توسعه گردشگری.

علیزاده اظهار کرد: مسابقه اجرای طرح هادی در روستاها گذاشتیم و هر روستایی که به سرعت طرح را اجرایی کند، آسفالت رایگان در اختیار قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رضایت مسافر و گردشگر در محمودآباد می‌تواند مشوق خوبی برای جذب سرمایه گذار باشد، افزود: زیرساخت‌ها برای حضور سرمایه گذار در شهرستان آماده است و روال اشتباه گذشته در فراری دادن سرمایه گذار تکرار نمی‌شود.

روح‌الله علیزاده در خصوص سهمیه های آرد گفت: سهمیه آرد شهرستان نه تنها کاهش پیدا نکرد بلکه افزوده شد، فروش آرد در بازار آزاد بزرگترین چالش در این زمینه است که نظارت در پخت نان افزایش پیدا کرد و با برخی متخلفان برخورد جدی شد، چند واحد صنفی نانوایی پلمپ شد و همچنان نظارت جدی ادامه دارد.

فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: فاضلاب های شهری و روستایی که به رودخانه ها منتهی می شوند پذیرفتنی نیست و شهرداران و بخشداران باید به این مسئله ورود جدی داشته باشند

  • نویسنده : امیرعباس رضاپور
  • منبع خبر : آوای طبرستان